На Донбасі зловісна тиша. Окупанти стягують до лінії зіткнення військову техніку

Упродовж минулої доби, 15 січня станом на 7 годину ранку поточної доби з боку російсько-окупаційних військ порушень режиму припинення вогню не зафіксовано, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресцентр Операції об’єднаних сил.

Водночас українська сторона СЦКК повідомляє про чергові факти порушень Мінських домовленостей з боку збройних формувань Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей.

Протягом минулої доби додатково виявлено та зафіксовано розміщення на тимчасово окупованій території 275 одиниць військової техніки збройних формувань РФ, яка розміщена з порушенням Мінських домовленостей.

Зокрема у зоні дій так званого “1 армійського корпусу”, всього розміщено озброєння та військової техніки 37 одиниць, з них:

• з порушенням лінії відведення в районі Новоселівка (31 км від лінії зіткнення) – танки невстановленого типу (7 одиниць);
• з порушенням районів зберігання в районі Тернове (57 км від лінії зіткнення) – танки невстановленого типу (7 одиниць);
• військова присутність в зоні безпеки в районі Тернове (57 км від лінії зіткнення) – САУ (9 одиниць), ББМ (14 одиниць).

У зоні дій так званого «2 армійського корпусу», всього розміщено озброєння та військової техніки 238 одиниць, з них:

• з порушенням лінії відведення в районах:
Бугаївка (37 км від лінії зіткнення) – 2С1 “Гвоздика” 122 мм (14 одиниць), Д-30 122 мм (12 одиниць);
Садовий (57 км від лінії зіткнення) – буксирувана артилерійська установка (6 одиниць);
• з порушенням районів зберігання в районах:
Бугаївка (37 км від лінії зіткнення) – Т-72 (1 одиниця), Т-64 (13 одиниць);
Шимшинівка (27 км від лінії зіткнення) – танки невстановленого типу (10 одиниць);
Міусинськ (62 км від лінії зіткнення) – САУ (15 одиниць), буксирувана артилерійська установка (10 одиниць), танки невстановленого типу (19 одиниць);
• військова присутність в зоні безпеки в районах:
Бугаївка (37 км від лінії зіткнення) – РРС (2 одиниці), Р-142 (1 одиниця), Р-145 (2 одиниці), ББМ (44 одиниці), 9К35 «Стріла-10» (3 одиниці);
МІУСИНСЬК (62 км від лінії зіткнення) – РСЗВ (3 одиниці), ;
Садовий (57 км від лінії зіткнення) – РСЗВ (2 одиниці);
Шимшинівка (27 км від лінії зіткнення) – ббм (27 одиниць).

У порівняні з минулою добою, було виявлено додаткове озброєння та військова техніка РФ в районах Шимшинівка, Міусинськ та Садовий.

Робота СММ ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях супроводжувалась перешкодами з боку збройних формувань Російської Федерації.

Так, вівся вогонь зі стрілецької зброї у напрямку БПЛА СММ малого радіуса дії, коли апарат пролітав над районом Василівка. Під час цього польоту БПЛА СММ малого радіуса дії також зазнавав впливу перешкод сигналу GPS. Крім того, БПЛА СММ малого радіуса дії зазнавали впливу перешкод сигналу GPS під час польотів над районами поблизу Василівки, Каштанове і Калинове.

Зафіксовані порушення з боку збройних формувань РФ свідчать про систематичне створення ними передумов для подальшої ескалації напруження на лінії зіткнення. А також про намагання приховати свою злочинну діяльність від міжнародних спостерігачів.

"Не відключайся, рухай ручкою": Поліція дістала поранену дитину з-під завалів у Бахмуті, який обстріляли окупанти (відео)

вівторок, 17 травень 2022, 21:38

Нацполіція показала кадри порятунку 9-річної дитини, яку витягли сьогодні з-під обвалів багатоповерхівки у Бахмуті. Відповідний ролик опублікувала поліція Донеччини, передають Патріоти України. . "Важко поранено 9-річну дитину та щонайменше один загиб...

В окупованому Донецьку немає води: "мобілізували" сантехніків та електриків.

вівторок, 17 травень 2022, 21:31

Варто зазначити, що примусово мобілізованих громадян женуть на передову, як худобу на убій. При тому, що ці люди зазвичай не мають жодної військової підготовки чи бойового досвіду. Утім, у кремлі стурбовані проваленням плану залучення "гарматного м'яса...