На Донбасі знову ллється українська кров: Російські окупанти не припиняють вести вогонь по позиціях бійців ООС

У неділю внаслідок ворожого обстрілу один український військовий отримав осколкове поранення, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресцентр ООС.

"Неподалік Старогнатівки російські окупанти здійснили обстріл з автоматичних станкових гранатометів.

В результаті ворожого вогню один військовий отримав осколкове поранення. Після надання першої медичної допомоги воїна транспортували до лікувального закладу. Стан пораненого – задовільний".

Деталі: Загалом з початку доби 27 червня зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню.

Поблизу селища Шуми ворог відкрив вогонь з мінометів 120-го та 82-го калібрів.

На Приазов’ї, неподалік Водяного, противник вів вогонь із ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї.

Крім того, на півночі Луганщини зафіксовано проліт ворожого БПЛА (типу "Орлан-10") з перетином лінії розмежування. БПЛА противника був своєчасно подавлений засобами РЕБ.

"Путін грає з вогнем щодо власної країни": У Німеччині закликали готуватися до розпаду Росії

четвер, 25 червень 2026, 9:44

Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...

Процес повернення з СЗЧ набирає оберти: Одна з найуславленіших бригад ЗСУ отримала 60 заявок за добу

четвер, 25 червень 2026, 9:35

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...