На Донеччині через обстріли російських окупантів стався витік аміаку, людей попередили про небезпеку

У Бахмутському районі Донецької області внаслідок бойових дій пошкоджено герметичність гілки аміакопроводу "Тольятті - Одеса". Через обстріли російських окупантів стався витік аміаку, хмара якого рухається над ґрунтом від села Травневе у бік Бахмута. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко, передають Патріоти України.

"Ця гілка не використовується від 2014 року, засувки закриті, але аміак з неї зараз витікає самоплином. Хмара аміаку рухається над ґрунтом від села Травневе у бік Бахмута", - йдеться в повідомленні.

Місцева влада вже оповістила населення про необхідні заходи безпеки. Рятувальники провели обстеження – на відтинку трубопроводу 7,5 км перебувають орієнтовно 250 тонн аміаку. Витік – незначний. Радіус можливого ураження хмарою аміаку становить близько 4 км. Наразі інформації про постраждалих та загиблих немає.

Уточнення по нічній атаці на Крим: Сили СБУ уразили два аеродроми та засоби ППО, включно з "Панцирями-С1"

середа, 24 червень 2026, 11:58

Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...

Ударів буде більше? Трамп порадив Зеленському діяти сміливіше проти Росії

середа, 24 червень 2026, 11:40

Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...