
Російські окупанти на Донеччині спробували штурмувати позиції морських піхотинців із 36-ї окремої бригади морської піхоти. Однак українські воїни змусили загарбників про це пожалкувати, передають Патріоти України.
За допомогою скидів екіпажі БПЛА 36-ї ОБМП повністю спалили російську БМП. Про це повідомили у Військово-морських силах Збройних сил України, показавши відео з моментом ураження.
"Палаюча російська військова техніка вже стала наступною річчю, на яку українці можуть дивитись вічно. Днями екіпажі БПЛА 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського спалили ворожу БМП під час штурму позицій наших захисників на Донеччині", – розповіли у ВМС ЗСУ.
На кадрах видно, як українські морпіхи роблять кілька скидів на російську БМП. Після одного з "прильотів" у техніці відкриваються дверцята. Поблизу машини видно тіло одного з російських окупантів.Зрештою БМП спалахує, вогонь не згасає доти, доки не знищує російську техніку повністю.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...