На Донеччині закарпатські правоохоронці відвоювали в окупантів поліцейський відділок (відео)

Серед визволителів регіону – закарпатські поліцейські, які несуть службу в складі зведеного батальйону Національної поліції України "Захід".

В складі зведеного батальйону Національної поліції України "Захід" закарпатські поліцейські продовжують звільняти населені пункти на Донеччині. Відео із деокупацією відділку опублікували на Facebook-сторінці поліції Закарпатської області, передають Патріоти України.

"Тут буде поліція України". Такими словами український військовий констатував перехід під українські знамена приміщення поліцейського відділку в деокупованому населеному пункті на Донеччині. Боєць здер із фасаду табличку з написом "Краснолиманский городской отдел".

Західні Abrams, Leopard чи російський "Армата": Військовий експерт сказав, який танк кращий

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:45

До України вже прибули перші танки Abrams. Білий дім і Пентагон, за повідомленням західних ЗМІ, планують передати Україні ще 30 таких танків. Саме Abrams вважається одним із найкращих танків. Про це йдеться в сюжеті кореспондента ТСН Віталія Афанасієнк...

Охочих виділяти кошти все менше, але Україна має аргументи для збереження допомоги, - глава Мінфіну

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:43

Уряд може зазнати деяких труднощів із наповненням тієї частини державного бюджету-2024, яка пов'язана з наданням зовнішнього фінансування. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. «Охочих виділ...