На Донеччині закарпатські правоохоронці відвоювали в окупантів поліцейський відділок (відео)

Серед визволителів регіону – закарпатські поліцейські, які несуть службу в складі зведеного батальйону Національної поліції України "Захід".

В складі зведеного батальйону Національної поліції України "Захід" закарпатські поліцейські продовжують звільняти населені пункти на Донеччині. Відео із деокупацією відділку опублікували на Facebook-сторінці поліції Закарпатської області, передають Патріоти України.

"Тут буде поліція України". Такими словами український військовий констатував перехід під українські знамена приміщення поліцейського відділку в деокупованому населеному пункті на Донеччині. Боєць здер із фасаду табличку з написом "Краснолиманский городской отдел".

"Ми зробили висновки після Бахмута": Жданов оцінив шанси РФ захопити Авдіївку

вівторок, 28 березень 2023, 14:59

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що шанси захопити Авдіївку в Росії набагато менші, ніж шанси взяти Бахмут. У коментарі для ТСН.ua Жданов зазначив, що Україна "зробила висновки" після Бахмута, передають Патріоти України. Тому в випадку з Авдіївко...

Чотирьох вже затримала СБУ: Консул Росії у Харкові вербував агентів для ФСБ (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 13:00

Служба безпеки України знешкодила групу агентів ФСБ у Харківській і Донецькій областях із восьми місцевих мешканців. Агенти передавали окупантам інформацію про Збройні сили України, один із них прикривався документами помічника нардепа і журналіста, ін...