На Донеччині ЗСУ звільнили Яцьківку та покращили позиції південніше Бахмута

У Донецькій області підрозділи Збройних сил України звільнили село Яцьківка та покращили позиції південніше Бахмута. Про це заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України, бригадний генерал Олексій Громов повідомив під час онлайн-брифінгу, передають Патріоти України.

"В ході ведення штурмових дій підрозділами Сил оборони встановлено контроль над населеним пунктом Яцьківка", - сказав Громов.

Цей населений пункт розташований східніше від річки Оскіл, неподалік адміністративної межі Донецької і Харківської області.

Крім того, за його словами, ЗСУ продовжують стійко тримати оборону на Бахмутському напрямку, незважаючи на інтенсивний вогонь супротивника, а також спроби витіснення українських військ із зайнятих опорних пунктів.

"Поряд із веденням оборонних боїв, наші війська покращують і своє тактичне положення. Так, завдяки своєчасному перегрупуванню підрозділів однієї з механізованих бригад і якісної організації бою нам вдалося відновити раніше втрачені положення та забезпечити контроль позицій в районі південніше Бахмута", - сказав Громов.

Це сталось не без допомоги Путіна: Зеленський очолив рейтинг найвпливовіших євреїв світу (фото)

неділя, 25 вересень 2022, 17:00

За їхніми словами, президентові України вдалося стати буквально іконою, чого досягали небагато політиків в історії. "Його стійкість і відвага стали легендарними та принесли йому порівняння з Вінстоном Черчиллем. Мало доказів того, що він справді сказав...

Окупантам не варто тягатися із "бавовною": У районі Антонівського мосту знову пролунали вибухи

неділя, 25 вересень 2022, 16:52

Окупанти намагалися полагодити Антонівський міст. Однак ворогу не вдалося навіть мінімально реалізувати свої плани. ЗСУ завдають ворогу втрат, а міст регулярно навідує "бавовна", зазначають Патріоти України. У неділю 25 вересня з'явилися повідомлення, ...