На допомогу місцевим держимордам прибули московські карателі? У Білорусі приземлився спецборт Міноборони РФ

Наразі невідомо, кого перекинули у Білорусь цим спецбортом, чи він відправлений з іншою метою - прийняти когось на борт або доставити вантаж.

12 серпня у Білорусі приземлився спецборт Повітряно-космічних сил Росії. Про це повідомляють на сайті Inform Napalm, посилаючись на дані сервісу FlightRadar, передають Патріоти України.

Ту-134АК з бортовим номером RA-65690 о 9:44 вилетів з військового аеродрому Чкаловський в Московській області РФ, потім його сигнал зафіксували в районі населеного пункту Замок в Мінській області Білорусі.

На сайті повідомляють, що наразі невідомо, кого перекинули у Білорусь цим спецбортом, чи він відправлений з іншою метою прийняти когось на борт, або доставити вантаж.

Для довідки

Ту-134АК - літак з салоном підвищеної комфортності на 24 місця і салоном люкс на 13 пасажирів. Борти такого типу, як правило, мають засоби спецзв’язку і призначаються в основному для урядових перевезень. Також VIP-лайнер відрізняється наявністю других дверей з вбудованим трапом для пасажирів.

Відомо, що RA-65690 - це борт ПКС Росії представницького VIP-класу. На ньому літають російські військові рангом не нижче ніж заступники міністра оборони РФ з обслугою.

Ще версії призначення літака

- борт перекинув російських снайперів, або зброю, яку будуть використовувати проти протистувальників у Білорусі;

- борт повинен забрати бойовиків “ПВК Вагнера", які раніше прибули у Білорусь групами, одна з груп була затримана КДБ Білорусі напередодні;

- мета борту виконати обидві дії, зазначені у попередніх версіях.

Крім літака з бортовим номером RA-65690, у Мінськ о 11:15 вилетів також інший російський борт з номером RA-65992. За три години другий борт вилетів в зворотному напрямку у РФ.

З архіву ПУ. Безнадійна справа: Як шаман з Жириновського бісів виганяв (відео)

четвер, 1 жовтень 2020, 18:00

Лідер ЛДПР зацікавився бубном, і попросив провести обряд очищення від нечисті. Одіозний російський політик і глава ЛПДР Володимир Жириновський побував в московському парку Зарядьє, де ненці провели над ним обряд очищення від негативної енергії і нечист...

"Россия готова пожертвовать Арменией ради торговли с Турцией", - блогер

четвер, 1 жовтень 2020, 17:28

"Россия вряд ли станет ввязываться в конфликт в Нагорном Карабахе, несмотря на то, что она связана с Арменией договором о коллективной безопасности", - пише у своєму блозі Юрій Касьянов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Мы уже видели шерохова...