"На двох стільцях не всидить": Чому візит глави опозиції Німеччини є проблемою для Шольца

Лідер німецької опозиції Фрідріх Мерц планує візит до Києва. Цілком ймовірно, що це - проблема для чинного канцлера Олафа Шольца. Він наразі перебуває фактично під тиском Бундестагу. Про це в ефірі 24 каналу сказав експерт з питань управління репутацією Борис Тизенгаузен, передають Патріоти України.

Німеччина не зможе ігнорувати вбивства

За його словами, зрозуміло, що в Німеччини історично склались дуже тісні відносини з Росією – і політичні, і економічні. Можливо, їм би не дуже хотілося вводити санкції. Можливо, (хотілося – 24 канал) щоб іншими санкційними руками розв'язували питання, – наголосив Тизенгаузен. Однак, як зауважив експерт, Німеччині не вдасться ігнорувати вбивства, війну, як це робили попередні канцлери.

Візит Мерца – проблема для Шольца

Тизенгаузен вважає, що візит глави німецької опозиції для Шольца – це проблема. Оскільки вона вже відбулася, канцлер повинен її розв'язувати. Відтак тиск всередині Бундестагу тільки наростатиме. "Це – дуже позитивний сигнал. Думаю, що це сигнал, який вкотре покаже Шольцу, що не вдасться тобі сидіти на двох стільцях – намагатись купувати, продавати російські газ і нафту", – пояснив експерт.

Що відомо про візити політиків Німеччини в Україну

  • За інформацією видання Bild, лідер Християнсько-демократичного союзу вирушить до Києва вже в понеділок, 2 травня.
  • Очільник опозиції буде одним із перших німецьких політиків, який відвідає Україну за час повномасштабного вторгнення Росії.
  • Наша держава запрошувала з візитом Олафа Шольца. Однак він поки не погодився. Політологи вважають, що найближчим часом канцлера в Україні не треба очікувати.
  • Всередині квітня Львів відвідали 3 очільники профільних комітетів Німеччини – Антон Гофрейтер, Марі-Агнес Штрак-Ціммерман і Міхаель Рот.
  • Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр нібито хотів поїхати в Україну, однак заявив, що тут вважають його візит небажаним.

"Знайдеться не все": Як "Яндекс" захищає "бункерного діда"

понеділок, 30 січень 2023, 20:29

Після публікації архівів внутрішніх даних "Яндекс" пролилося світло на те, як популярний російський пошуковик цензурує видачу фото і відео на користь Кремля, інформують Патріоти України. Видача була організована у такий спосіб, щоб російський диктатор ...

Староста села на Харківщині співпрацював із окупантами (фото)

понеділок, 30 січень 2023, 20:15

До суду направили обвинувальний акт щодо старости села в Куп'янському районі, який співпрацював із російськими окупантами. Колаборанта судитимуть у Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області. Про це повідомили у Харківській обласній...