На "диво-вакцину" не покладаються? У Кремлі розповіли, як Путіна "охороняють" від коронавірусу (відео)

Перед зустріччю з президентом усі зобов'язані пройти двотижневий карантин.

З початку пандемії коронавірусу (COVID-19) президент Росії Володимир Путін перейшов на більш безпечний режим роботи через загрозу зараження, інформують Патріоти України.

Як розповів в інтерв'ю НТВ журналіст кремлівського пулу Андрій Колесников, якого називають "літописцем Путіна", зараз з президентом РФ працюють тільки "лічники".

"Ні до якого Ново-Огарьово, де зупинився Путін, ми-то, звичайно, не доїжджали. Там були перевірені оператор і особистий фотограф, перевірені, я маю на увазі, на предмет короновірусу", – зазначив він.

За словами Колесникова, перед зустріччю з президентом усі зобов'язані пройти двотижневий карантин. "І всі, хто зустрічався в цей час з Путіним очно. Раптом ти включаєш телевізор, дивишся, а Сечін розмовляє з ним без маски або глава МНС, наприклад. Всі вони, так чи інакше, проходили процедуру самоізоляції перед зустріччю з президентом", – підкреслив журналіст.

Хіти тижня. "Из 126 БТГр против Украины могут быть направлены до 90 БТГр против 80 БТГр Украины": Бутусов підрахував співвідношення сил та інших факторів у випадку великої війни

субота, 17 квітень 2021, 2:00

"Сколько батальонов у Путина? Анализ российских сил вторжения в Украину. Подготовка к отражению агрессии должна начинаться с осознания угрозы. Вооруженные силы Российской Федерации насчитывают более 1 миллиона военнослужащих, однако сколько из них гото...

Хіти тижня. "Вчера в Донецке горели склады с боекомплектами - их подожгли": Гіркін розповів про пожежу на "м'ясокомбінаті"

субота, 17 квітень 2021, 0:10

До ковбасної промисловості будівля вже давно мала відношення лише "історично". «Почти точно — поджог. Возгорание произошло на 3−4 этажах и/или на чердаке под крышей. Тут же было включено оповещение и мобилизация подвижного и личного состава всех, до ко...