На "диво-вакцину" не покладаються? У Кремлі розповіли, як Путіна "охороняють" від коронавірусу (відео)

Перед зустріччю з президентом усі зобов'язані пройти двотижневий карантин.

З початку пандемії коронавірусу (COVID-19) президент Росії Володимир Путін перейшов на більш безпечний режим роботи через загрозу зараження, інформують Патріоти України.

Як розповів в інтерв'ю НТВ журналіст кремлівського пулу Андрій Колесников, якого називають "літописцем Путіна", зараз з президентом РФ працюють тільки "лічники".

"Ні до якого Ново-Огарьово, де зупинився Путін, ми-то, звичайно, не доїжджали. Там були перевірені оператор і особистий фотограф, перевірені, я маю на увазі, на предмет короновірусу", – зазначив він.

За словами Колесникова, перед зустріччю з президентом усі зобов'язані пройти двотижневий карантин. "І всі, хто зустрічався в цей час з Путіним очно. Раптом ти включаєш телевізор, дивишся, а Сечін розмовляє з ним без маски або глава МНС, наприклад. Всі вони, так чи інакше, проходили процедуру самоізоляції перед зустріччю з президентом", – підкреслив журналіст.

Хіти тижня. "Кака разница?!": Тимчасовий "міністр-плагіатор" скасував обов’язкове ЗНО з української мови та літератури

середа, 21 жовтень 2020, 19:30

Міністерство освіти скасувало обов’язкове ЗНО з української мови та літератури. Про це повідомляє народний депутат Володимир В’ятрович, зазначають Патріоти України. . У 2021 році складати цей тест будуть тільки абітурієнти, які вступають на гуманітарн...

"Стус прийде за тобою": Нацкорпус зірвав зустріч Медведчука з прихильниками у Миколаєві (відео)

середа, 21 жовтень 2020, 17:34

У Миколаєві активісти Нацкорпусу зірвали зустріч голови політради політичної партії "Опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука із місцевими прихильниками та депутатами, передають Патріоти України. Зустріч мала відбутися вдень 21 жовтня в кіно...