На фоні загрози вторгення РФ: Латвія може відправити своїх військових до України - готуються документи

Міністерство оборони Латвії підготувало проєкт постанови Сейму про відправку військовослужбовців Національних збройних сил на територію України. Очікується, що вони можуть взяти участь в операції "Об'єднувач" під проводом Канади в Україні, передають Патріоти України.

На даний момент проєкт відправили на погодження до міністерств фінансів, юстиції та закордонних справ. Також документ має розглянути уряд країни, повідомляє латвійське інформагентство LETA.

Як розповів прессекретар міністерства оборони Каспарс Галкінс, раніше на прохання Києва було організовано операцію Збройних сил Канади для підтримки українських силовиків. Її метою має стати допомога у контексті навчання українських сил безпеки.

Очікується, що це відбуватиметься за допомогою вдосконалення та посилення їх можливостей. І Латвія планує взяти участь у цій операції. Таким чином влада країни має намір зробити свій внесок у зміцнення обороноздатності Української держави. Однак наразі невідомо, скільки військ може бути відправлено, а також у якому регіоні вони базуватимуться.

HIMARS взяв участь у нараді російських офіцерів під Херсоном - семеро поїхали "вантажем 200" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 10:59

Декількома днями раніше російські паблики писали, що на території тимчасово окупованої Херсонської області під ударом ЗСУ опинився штабу 7-й дивізії ВДВ, в якому на той час проводилася нарада, передають Патріоти України. А наразі у мережу виклали відео...

"Вперше в історії": У Зеленського розкрили "божевільні" витрати Путіна на війну в Україні

вівторок, 26 вересень 2023, 10:43

У 2024 році російський диктатор Володимир Путін вирішив витратити на армію рекордні 11 трильйонів рублів. Це майже вдвічі більше, ніж 2023 року. Про це написав керівник Офісу президента Андрій Єрмак у мережі, передають Патріоти України. Він зазначив, щ...