На фронтах України зараз затишшя перед бурею, але буря триватиме недовго, - військовий експерт із Ізраїля

"Зараз фронт фактично перебуває у статиці. Це те, що росіяни називають оперативною паузою або, як сказав путін, "відпочити". По всій лінії фронту тривають тактичні бої локального значення. Найбільш інтенсивно бої відбуваються на сході та на Харківському напрямку", - пише військовий експерт Ігаль Левін у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:

"Всі розуміють, що це таке "затишшя" в лапках. Кажу у лапках, бо обстріли все-таки і далі тривають. Та й ті ж таки локальні бої постійно є. Тому це затишшя перед бурею.

Перелом вже близько

Тобто Росія піде далі, щоб захопити всю Донецьку область і, відповідно, вийти на її адмінкордони, а Україна планує свій контрнаступ, щоб деокупувати території. Інтенсивні бої триватимуть, вочевидь, ще до кінця вересня.

Багато хто забуває, що ще відносно недавно ворог був у притул до Миколаєва. Відкинули росіян звідти наші військові. То що це, як не контрнаступ?

Нещодавно був звіт чи то Генштабу, чи ОК "Південь", в якому було сказано, що сумарно на півдні було звільнено понад сорок населених пунктів. Україна їх звільнила в процесі контрнаступу. Звідси випливає, що армія свою справу робить".

Джерело: 24 канал

"Хотів віддячити Росії за допомогу Африці": Пригожин лицемірно прокоментував вбивство на війні в Україні громадянина Замбії

вівторок, 29 листопад 2022, 13:53

Приватна військова компанія (ПВК) "Вагнер" завербувала в російській колонії громадянина Замбії Лемехані Ньіренду, який пізніше загинув на війні в Україні. Про це повідомив власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, додавши, що пам'ятає, як запитав молодого ч...

"Може зашкодити": Посол США в НАТО розповіла, чому вважає зараз недоречним визнання Росії спонсором тероризму

вівторок, 29 листопад 2022, 13:29

США наразі не вважають корисним офіційне визначення Росії державою-спонсором тероризму. За словами пані посла США в НАТО Джуліанн Сміт, у Вашингтоні вважають таке визнання контрпродуктивним, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Голос Америки...