На грані: Росія і представники ОРДЛО зірвали переговори в Мінську щодо Донбасу

У Мінську 24 квітня відбувається засідання Тристоронньої контактної групи, яка займається питаннями щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Представники Росії та ОРДЛО не підтримали пропозицію щодо Великоднього перемир'я на Донбасі та звільнення українських політв'язнів і моряків, повідомляють Патріоти України.

Ірина Геращенко у себе на Facebook-сторінці написала, що Україна сповідує негайне введення режиму тиші на Донбасі, а РФ категорично відмовляється брати відповідальність за дотримання режиму тиші окупаційними військами.

Лише упродовж доби 23 квітня проросійські бойовики на Донбасі 9 разів порушували режим припинення вогню та вбили одного українського військового.

Більше того, представники Росії запенили, що до закінчення судилищ над моряками не може бути ніяких звільнень, а потім, мовляв, "побачимо". Представники України також не отримали відповіді на вимогу припинити знущання над військовополоненими моряками і відмовитися від психологічних експертиз, які є тортурами.

Росія демонструє неготовність до компромісів, навпаки, – поки що чітко прослідковується курс на замороження конфлікту, – зазначила Геращенко.

"Долги возвращают только трусы": "Коломойський брав депозити людей і перераховував на свої рахунки. В тому числі долучились і Суркіси", – Фурса про обшук ФБР у компанії олігарха в США

вівторок, 4 серпень 2020, 22:05

"Дуже важливо, що сьогодні ФБР прийшло з обшуками на фірму Коломойського, якою, як він сам визнавав, він у США володіє. А це перша активна дія ФБР, яка стала публічною. Це все базується на аналізі діяльності "ПриватБанку". Власне, яка його діяльність б...

Трагедія вже надихнула росіян на нові фейки: У вибухові в Бейруті знайшли "український слід" (скріншот)

вівторок, 4 серпень 2020, 21:45

Після вибуху в Бейруті в соцмережах російські користувачі повідомили про причетність до трагедії нібито двох українських кораблів. Таку інформацію опублікував зокрема канал "17 термідора 228 года". На його повідомлення звернув увагу український користу...