На грані: Росія і представники ОРДЛО зірвали переговори в Мінську щодо Донбасу

У Мінську 24 квітня відбувається засідання Тристоронньої контактної групи, яка займається питаннями щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Представники Росії та ОРДЛО не підтримали пропозицію щодо Великоднього перемир'я на Донбасі та звільнення українських політв'язнів і моряків, повідомляють Патріоти України.

Ірина Геращенко у себе на Facebook-сторінці написала, що Україна сповідує негайне введення режиму тиші на Донбасі, а РФ категорично відмовляється брати відповідальність за дотримання режиму тиші окупаційними військами.

Лише упродовж доби 23 квітня проросійські бойовики на Донбасі 9 разів порушували режим припинення вогню та вбили одного українського військового.

Більше того, представники Росії запенили, що до закінчення судилищ над моряками не може бути ніяких звільнень, а потім, мовляв, "побачимо". Представники України також не отримали відповіді на вимогу припинити знущання над військовополоненими моряками і відмовитися від психологічних експертиз, які є тортурами.

Росія демонструє неготовність до компромісів, навпаки, – поки що чітко прослідковується курс на замороження конфлікту, – зазначила Геращенко.

Хіти тижня. "Реально Донбас не повернеться": Цимбалюк розгромив заяву "слуги народу" про колаборантів "ЛДНР" у владі

п’ятниця, 15 листопад 2019, 12:00

На Донбасі немає жодних "республік", там створені Росією окупаційні адміністрації, і поки там все контролюється росіянами, іншої влади там де-факто не буде. "Я тут займаю взагалі іншу точку зору, і не прибічник того, щоб жити в ілюзіях. Наразі росіяни ...

Нардеп Скороход розповіла про зашифровані вказівки Разумкова під час голосувань

п’ятниця, 15 листопад 2019, 11:57

Парламентська фракція "Слуга народу" під час сьогоднішнього засідання фракції виключила Ганну Скороход зі свого складу. Народний депутат України Анна Скороход, яку вирішили виключити з фракції "Слуга народу", підтвердила, що під час голосування у Верхо...