"На грані": У Британії оприлюднили нову карту вторгнення РФ в Україну

Британський таблоїд The Sun оприлюднив нову карту можливого масштабного вторгнення Російської Федерації до України. Прогнозується, що російські війська заходитимуть на нашу територію з окупованих Криму та Донбасу, зі своєї території та з території Білорусі. Журналісти також порівняли військові потужності України та РФ. Карта під назвою "На грані" опублікована на сайті таблоїду.

Зазначається, що кількість військових в Україні становить 225 тисяч, а в Росії – 1 мільйон.

Збройні сили України мають 2430 танків, а російські – 13 тисяч. Літаків же Україна має 285, а РФ – 4 144.

Водночас на озброєнні нашої країни є 25 військових кораблів, а росіяни мають 603 бойових судна. Проте в Україні немає ядерної зброї, а в Росії ядерних боєголовок налічується аж 6400.

З середини осені від розвідок різних країн надходять дані, що РФ нарощує військову присутність біля кордону з Україною. За останніми оцінками, там перебуває понад 100 тисяч солдатів. Москва прямо погрожує новою ескалацією та вимагає виконання "гарантій безпеки". А західні країни обіцяють запровадити "до біса агресивні санкції" у разі вторгнення.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...

У пеклі гості: ЗСУ ліквідували бойового попа РПЦ і всю колону "трьохсотих" окупантів (фото)

субота, 28 січень 2023, 7:56

На війні в Україні ліквідовано російського "бойового попа" з РПЦ Олександра Караулова разом з цілою пачкою інших окупантів під час евакуації "трьохсотих", передають Патріоти України. Згадка про знищення Караулова з'явилась у російських соцмережах. Коли...