"На якій підставі він тут?": Фінські прикордонники затримали терориста банди "Русич", якого відпустив суд

Прикордонна служба Фінляндії затримала росіянина Воїслава Тордена (Яна Петровського), якого підозрюють у терористичних злочинах в Україні – після того, як Верховний суд країни ухвалив рішення негайно звільнити його з-під варти. Про це повідомляє фінське видання Yle, передають Патріоти України.

Заступник командувача берегової охорони Мікко Хірві підтверджує, що після звільнення Тордена Прикордонна служба затримала його на підставі Закону «Про іноземців» та помістила до ізолятора тимчасового тримання. "Ми з'ясуємо умови його перебування у країні", – заявив Хірві.

Зазначається, що Торден включений до санкційного списку ЄС під своїм колишнім ім'ям Ян Петровський, і йому заборонено в'їзд до Фінляндії.

За словами Наталії Мальгіної, яка представляє інтереси Тордена, росіянин має чинну посвідку на проживання у Фінляндії на підставі навчання його дружини. Мальгіна додала, що Торден подав заявку на надання притулку, але її розгляд ще не завершено.

"Только сделали и, бл*дь, в другое место": Окупанти жаліються, що їм на Бєлгородщині дали наказ рити окопи (аудіо)

середа, 29 травень 2024, 23:16

Російські окупанти жаліються, що їх перекидають “з місця на місце” у Бєлгородській області. Там їм доводиться рити окопи, після чого їх посилають “відпрацьовувати” іншу територію. Про це свідчить розмова окупанта з його дружиною, яку перехопило ГУР Мін...

Щоб утримувати наступальний темп: Окупанти підтягують резерви на двох напрямках

середа, 29 травень 2024, 22:00

На Липецькому і Вовчанському напрямках ворог підтягує ресурси та резерви, щоб утримувати наступальний темп. Про це заявив глава Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. За словами Синєгубова, ворог намагається просунутися вглиб терит...