"На камеру сняли в форме, а потом отобрали": Член НЗФ розповів, як "ополченцям" видали допомогу волонтерів

Член незаконних збройних формувань, який воював під Дебальцевим на тимчасово непідконтрольній українському уряду території Донецької області, поскаржився, що у представників НЗФ відібрали речі, надіслані «благодійниками». Про це він розповів в одному з паблік, що висвітлює життя в ОРДО, передають Патріоти України.

За його словами, в 2014-2015 рр. під Дебальцевим знаходилися члени НЗФ, які базувалися в Новогригорівці. Їм привезли гуманітарну допомогу, яку роздавали прямо перед телекамерами. «На камеру раздали: прям одевайтесь сразу, пацаны. Причем лишь тем, кто под руку попался», — розповів він.

Процес роздачі гуманітарного обмундирування був знятий на камери. При цьому ті члени НЗФ, які не перебували в той момент поруч з пунктом видачі, залишилися без нього. «Тем, кому повезло, остались. А мы, кто был на позициях на тот момент, узнали, что прилетал волшебник в голубом вертолете, аж спустя месяц», — поскаржився автор.

За його словами, відразу ж після видачі форми під камери, її відібрали і «склали в багажник», в якому форму і привезли на позиції. «Пожались мохнатые руки волонтеров и командиров батальонов, ухмыльнулись, подмигнули заплывшими глазами от водки и ожирения, и форма поехала в близлежащий военторг!» - обурився найманець.

"Путін дограється, що українські ракети будуть спрямовані на Москву": Арестович пригрозив Х**лу

понеділок, 25 жовтень 2021, 10:23

Спікер делегації України в Мінській Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що українські ракети оперативно-тактичного рівня "зможуть діставати до Москви". Про це він сказав в ефірі телеканалу Дом, передають Патріоти України. Так він пр...

Хіти тижня. "В течение месяца": Ходаковський заявив, що Росія захопить Україну в дуже короткі строки (відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 3:00

При цьому він додав, що після захоплення України спеціальним підрозділам НЗФ нібито доведеться «гасить особо буйных». Також він припустив, що після «установления тотального контроля над территорией надо будет переформатировать русофобское сознание насе...