
Російські окупанти не припиняють спроб перетнути канал Сіверський Донець у місті Часів Яр (Донецька область). Про це в ефірі "Київ 24" повідомив Юрій Сиротюк з позивним "Мамай" - головний сержант роти вогневої підтримки 5 окремої штурмової бригади Збройних сил України, передають Патріоти України.
"Зараз на нашому відтинку, як і на інших, перевага ворога десь 3 до 1, 4 до 1 мінімум. Тобто ворог намагається накопичувати, атакувати. І називати ситуацію стабільною важко. Просто в нас ворог не просувається, бо 5 ОШБ навчилася давати ворогу по зубах. Але наші позиції ворог щодня атакує", – сказав "Мамай".
Він додав, що ворог на цьому напрямку використовує тактику штурмів малими піхотними групами. Зокрема, за словами Сиротюка, загарбники кидають у бій 2-3 піхотинці, яких прикривають скидами та дронами-камікадзе.
За словами воїна, їхня мета - закріпитися в будівлях, таким чином загарбники намагаються накопичити достатню кількість сил для подальшого просування:
"На карті просувань немає, але ця стабільність досить важкою ціною. Оскільки зараз вже опадає листя. Ворог бачить будь-яке пересування. Зараз неможливо доїхати до фронту. Можливо дійти. Але розрахунки рухаються до передової позиції під щільним вогнем ворога, постійно висять дрони ворожі".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...