
В Інгушетії група озброєних невідомих напала на пост ДПС. За одними джерелами, нападників було двоє, по іншим - троє, зазначають Патріоти України. Напад стався в столиці Інгушетії Магасе о 17:45 за місцевим часом.
Як повідомляє телеграм-канал Меш, невідомі влетіли в пост ДПС на авто. Потім чоловіки вийшли і з ножами атакували поліцейських. В результаті вони були знищені.
За інформацією російського «Інтерфаксу», у нападників була вогнепальна зброя, з котрої вони відкрили вогонь по поліцаям на посту. В результаті один силовик загинув, ще двоє були поранені. Двоє нападників знищено вогнем, ще один поранений. У місті посилено заходи безпеки. Момент нападу потрапив на відео.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: