На Харківщині окупанти шукають українські патрони для "самострілу", - ГУР Міноборони

На Харківщині окупанти шукають патрони українського виробництва для "самострілу", а на окупованих територіях області зникають наші люди. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони, передають Патріоти України.

В повідомленні сказано, що в смт Шевченкове Харківської області російські окупанти на місцевому базарі розпитують, де можна придбати патрони українського виробництва. "Причину свого інтересу пояснюють бажанням здійснити "самостріл", видаючи його за бойове поранення. Сподіваються, що це дасть можливість повернутися додому", - зазначають в розвідці.

Також в повідомленні сказано, що в Куп’янську, Великому Бурлуку, Шевченковому, Ізюмі Харківської області почастішали випадки зникнення людей. "Найчастіше це чоловіки від 18 до 60 років та молоді жінки. Зникнення пов’язують з "роботою" співробітників російських спецслужб на окупованій частині областін", - повідомляє українська розвідка.

Також зазначає, що аразі всі шляхи виїзду на підконтрольні Україні території заблоковано, а автомобілі, якими люди намагаються евакуюватися ретельно фільтрують та повертають назад.

"Хороший приклад токсичної мужності": Якби Путін був жінкою, він би не почав війну, - Борис Джонсон

середа, 29 червень 2022, 12:51

Борис Джонсон вважає, що Володимир Путін не почав би війну у тому випадку, якби народився жінкою. Очільник британського уряду про це сказав в інтерв'ю ZDF, передають Патріоти України. "Якби Путін був жінкою, я просто не думаю, що він почав би таку війн...

"Як ви з цим живете? Як дивитеся в дзеркало?": Панін після трагедії в Кременчуці звернувся до російських акторів-мовчунів (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:28

Російський актор Олексій Панін після повномасштабного вторгнення РФ висловив свою підтримку українському народу. Він неодноразово закликав зупинити війну і, користуючись своєю славою, доносив до своїх фанатів справжню правду про звірства російських оку...