
Під час бою з російськими окупантами під Ізюмом загинув колишній заступник міського голови Полтави Юрій Бехтір. У неділю, 29 травня, українського захисника проведуть в останню путь. Прощання з ним відбудеться біля Свято-Успенського собору. Про це повідомляє Telegram-канал "Труха Полтава" передають Патріоти України.
"Військовий загинув 25 травня під час ракетного обстрілу під Ізюмом. Свого часу Юрій Бехтір працював заступником міського голови Полтави та очолював управління ЖКГ", – йдеться в повідомленні.
Зазначимо, що заступником у міського голови Анатолія Кукоби Бехтір був у 2006-2007 роках. Він також очолював управління ЖКГ при міському голові Андрієві Матковському. Крім того, захисник України працював заступником директора Полтавського обласного лабораторного центру Держсанепідемслужби та експертом ГО "Нова Полтава".
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...