
Під час бою з російськими окупантами під Ізюмом загинув колишній заступник міського голови Полтави Юрій Бехтір. У неділю, 29 травня, українського захисника проведуть в останню путь. Прощання з ним відбудеться біля Свято-Успенського собору. Про це повідомляє Telegram-канал "Труха Полтава" передають Патріоти України.
"Військовий загинув 25 травня під час ракетного обстрілу під Ізюмом. Свого часу Юрій Бехтір працював заступником міського голови Полтави та очолював управління ЖКГ", – йдеться в повідомленні.
Зазначимо, що заступником у міського голови Анатолія Кукоби Бехтір був у 2006-2007 роках. Він також очолював управління ЖКГ при міському голові Андрієві Матковському. Крім того, захисник України працював заступником директора Полтавського обласного лабораторного центру Держсанепідемслужби та експертом ГО "Нова Полтава".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...