
Під час бою з російськими окупантами під Ізюмом загинув колишній заступник міського голови Полтави Юрій Бехтір. У неділю, 29 травня, українського захисника проведуть в останню путь. Прощання з ним відбудеться біля Свято-Успенського собору. Про це повідомляє Telegram-канал "Труха Полтава" передають Патріоти України.
"Військовий загинув 25 травня під час ракетного обстрілу під Ізюмом. Свого часу Юрій Бехтір працював заступником міського голови Полтави та очолював управління ЖКГ", – йдеться в повідомленні.
Зазначимо, що заступником у міського голови Анатолія Кукоби Бехтір був у 2006-2007 роках. Він також очолював управління ЖКГ при міському голові Андрієві Матковському. Крім того, захисник України працював заступником директора Полтавського обласного лабораторного центру Держсанепідемслужби та експертом ГО "Нова Полтава".
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...