
Під час бою з російськими окупантами під Ізюмом загинув колишній заступник міського голови Полтави Юрій Бехтір. У неділю, 29 травня, українського захисника проведуть в останню путь. Прощання з ним відбудеться біля Свято-Успенського собору. Про це повідомляє Telegram-канал "Труха Полтава" передають Патріоти України.
"Військовий загинув 25 травня під час ракетного обстрілу під Ізюмом. Свого часу Юрій Бехтір працював заступником міського голови Полтави та очолював управління ЖКГ", – йдеться в повідомленні.
Зазначимо, що заступником у міського голови Анатолія Кукоби Бехтір був у 2006-2007 роках. Він також очолював управління ЖКГ при міському голові Андрієві Матковському. Крім того, захисник України працював заступником директора Полтавського обласного лабораторного центру Держсанепідемслужби та експертом ГО "Нова Полтава".
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...