
Збройні сили України продовжують витісняти російські окупаційні війська з нашої землі. На Харківщині українські захисник "допомогли" розформувати батальйонну тактичну групу ворога. Більшість загарбників вбиті і поранені. Про це повідомив український журналіст Роман Цимбалюк у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.
"Внаслідок бойових дій у Харківській області припинила своє існування БТГр 423 мотострілецького полку (в/ч 91701, Наро-Фомінськ) 4 гвардійської танкової Кантемирівської дивізії", – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що 47 військовослужбовців відмовилися брати участь у бойових діях. А серед тих, хто погодився більшість або вбито, або поранено.
На даний момент із усієї батальйонної групи залишилося близько 70 боєздатних військовослужбовців.
Зазначимо, що за останню добу українські захисники знищили понад 200 окупантів, чотири ворожих танки та дев'ять бойових броньованих машин. Загалом за час повномасштабної війни агресор втратив понад 39 тисяч своїх солдатів та офіцерів.
Росія поступово втрачає свої позиції, а її економіка вже відчуває наслідки міжнародного тиску. Водночас союзники України наголошують на необхідності посилення санкцій і продовження підтримки Києва, аби остаточно послабити російський режим, передають Па...
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...