"На Харківському напрямку все почало рухатися, окупанти кинули туди оперативні резерви", - Арестович

Радник глави офісу президента Олексій Арестович повідомив, що російські окупанти активізувалися на півночі Харківської області. Загарбники намагаються стримати Збройні сили України в районі селища Козача Лопань. Там точаться позиційні бої. Про це Арестович розповів 11 червня в ефірі програми "ФЕЙГІН LIVE" на YouTube, передають Патріоти України.

"На Харківському напрямку все почало рухатися, кинули вони (окупанти – Ред.) оперативні резерви на північ", – сказав він.

Загалом, за словами Арестовича, активніші бойові дії зараз розпочалися на всіх напрямках навколо Харкова: на півночі, північному сході та на південному сході від міста.

Силовики припинять підтримувати Путіна, як тільки зрозуміють, що мова йде про їх знищення, - Яковенко

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:57

Російський опозиціонер та журналіст Ігор Яковенко не має сумнівів, що при першій серйозній поразці Кремля, наприклад звільнення Херсона, вся російська військова-поліцейська вертикаль почне розповзатися. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", ...

Відвоювались! У мережі показали нову партію полонених окупантів, захоплених ЗСУ (фото, відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:45

Збройні сили України продовжують звільняти тимчасово окуповані РФ населені пункти. Загарбники при цьому зазнають великих втрат, а ті, яким дороге їхнє життя, масово здаються в полон, передають Патріоти України. "Нові полонені Ваньки", – підписали там р...