На Херсонщині зросла кількість випадків дезертирства окупантів та пограбувань, - ЦНС

На тимчасово окупованих територіях Херсонської області збільшилась кількість випадків пограбування місцевих з боку російських загарбників, передають Патріоти України.

Як повідомляє Центр національного спротиву, солдати РФ викрадають автомобілі та гроші під приводом "боротьби з підпіллям". Крім того, людей звинувачують у начебто "нелояльності" та допомозі Збройним силам України, після чого грабують їхні помешкання.

"Причиною тому, окрім "загадковості російської душі", є низька дисципліна у Збройних силах Російської Федерації, через що в армії ворога також процвітає пияцтво та випадки дезертирства", - додали у ЦНС.

У зв'язку з нинішньою ситуацією окупаційна адміністрація навіть поскаржилася в Кремль, адже в регіоні панують "антиросійські настрої".

Олена Зеленська розповіла, як ставиться до висунення її чоловіка на другий президентський термін

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:15

Володимир Зеленський обирався на наступний термін. В інтерв'ю Economist Зеленська повідомила, що переконана в перемозі України. Після цього вона хоче зі своєю сім'єю відпочити, передають Патріоти України. «Ми будемо жити разом із моїм чоловіком і дітьм...

Фантазії не оцінили: Палата представників США виключила конгресмена, який вигадав, що він нащадок українських євреїв

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:01

Палата представників США виключила конгресмена Джорджа Сантоса. За його усунення проголосувало 311 законодавців. Про це повідомило BBC у пʼятницю, 1 грудня, передають Патріоти України. Як йдеться у повідомленні, Сантоса виключили після публікації звіту...