На Херсонщині ЗСУ знищили три ворожі склади з боєприпасами та купу живої сили і техніки противника

У Херсонській області ЗСУ добряче поколошматили російських окупантів минулої доби. Українські захисники знищили живу силу та техніку окупантів. Про це повідомляють в оперативному командуванні "Південь".

На Херсонщині по позиціях ЗСУ окупанти завдали авіаційний удар гелікоптером Ка-52. На щастя, серед українських бійців втрат немає. У відповідь гелікоптерами ЗСУ також атаковано скупчення противника, передають Патріоти України.

Намагаючись посилити свій вплив на оборону ЗСУ і контрнаступальні дії, ворог застосував заборонені нормами міжнародного гуманітарного права запалювальні боєприпаси.

"Нашими ракетно-артилерійськими та іншими підрозділами під час виконання вогневих завдань забезпечено зменшення ворожої армії на 25 рашистів, танк Т-62, самохідну реактивну установку розмінування "Метеорит", потужну станцію зв’язку, радіолокаційну станцію та станцію радіоелектронної боротьби, 2 одиниці військової автомобільної техніки та 3 склади боєприпасів", - повідомляють в ОК "Південь". Під час спроби провести повітряну розвідку на Миколаївщині ворог також позбувся двох БПЛА типу “Орлан-10”.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:

ЗСУ руйнують плани Путіна: У WSJ назвали зброю, яка змінює перебіг війни

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:33

ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...