На Херсонщині ЗСУ знищили три ворожі склади з боєприпасами та купу живої сили і техніки противника

У Херсонській області ЗСУ добряче поколошматили російських окупантів минулої доби. Українські захисники знищили живу силу та техніку окупантів. Про це повідомляють в оперативному командуванні "Південь".

На Херсонщині по позиціях ЗСУ окупанти завдали авіаційний удар гелікоптером Ка-52. На щастя, серед українських бійців втрат немає. У відповідь гелікоптерами ЗСУ також атаковано скупчення противника, передають Патріоти України.

Намагаючись посилити свій вплив на оборону ЗСУ і контрнаступальні дії, ворог застосував заборонені нормами міжнародного гуманітарного права запалювальні боєприпаси.

"Нашими ракетно-артилерійськими та іншими підрозділами під час виконання вогневих завдань забезпечено зменшення ворожої армії на 25 рашистів, танк Т-62, самохідну реактивну установку розмінування "Метеорит", потужну станцію зв’язку, радіолокаційну станцію та станцію радіоелектронної боротьби, 2 одиниці військової автомобільної техніки та 3 склади боєприпасів", - повідомляють в ОК "Південь". Під час спроби провести повітряну розвідку на Миколаївщині ворог також позбувся двох БПЛА типу “Орлан-10”.

ЗСУ потрібні нові бригади для стримування загроз із Білорусі, - Сирський

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:03

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...