
Українські військові продовжують знищувати техніку та склади з боєприпасами російських окупантів на всіх напрямках фронту. Ворог щоденно зазнає значних втрат. Так, на Херсонщині бійці ЗСУ влучним ударом ліквідували "Град" противника, а потім атакували склад БК. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь", передають Патріоти України.
Захисники України за допомогою авіарозвідки спочатку встановили розміщення техніки противника. Після її ліквідації бійці ЗСУ помітили активність у зарослях біля "Граду". Вони дізналися, що там окупанти облаштували склад БК. Тож військові знищили і його.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали:
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...