На кого Путін "повісить усіх собак" через поразки на фронті: Піонтковський озвучив прізвища

За інформацією української розвідки, із 300 тисяч мобілізованих у Росії 150 тисяч вже на фронті, друга половина десь готується, оскільки ув'язнені вже закінчилися, бо серед них дуже висока смертність, близько 80%. Про це у програмі "Руно. Війна" на Апостроф TV розповів політолог та публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

За його словами, трупами Росія й закидала Соледар. Водночас він звернув увагу на дуже серйозну конфліктну ситуацію всередині російського військово-політичного керівництва.

"Я продовжую стверджувати, що в ніч на 11 січня в бункері Путіна стався міні-військовий переворот, коли Шойгу та Герасимов змусили Путіна зняти пригожинського призначенця Суровікіна і відновити Герасимова у своїх правах", - зазначив Піонтковський.

Для фашистського режиму ситуація класична, визначив він, адже коли такий режим зазнає поразки, виникає питання, а хто винен – фюрер чи генерали?

"От Путін ще з літа, або навіть весни минулого року, доводить суспільству, що винні генерали. Він же спустив з повідця двох своїх псів - Пригожина і Кадирова, які неймовірно ображали Герасимова та Шойгу. Вони вимагали їх розжалувати, відправити рядовими босоніж на фронт викуповувати провину... Все йшло до того, що Путін вчинить з Герасимовим так само, як Сталін вчинив з генералом Павловим, якого він розстріляв... Але ці не стали чекати такої долі, а треба сказати, що вся ця генеральська тусовка досить згуртована, і ось вони прийшли і зажадали Путіна припинити цю кампанію і повернути Герасимова", - пояснив політолог.

Вони просто оперували до страху Путіна, прийшовши з документами, які показують, що амбіції Пригожина простягаються ще далі, ніж просто роль військового керівника, оскільки він звертався до Володимира Зеленського із пропозицією про переговори.

"Загалом у Пригожина вже дах поїхав, і він позиціонував себе як майбутнього політичного керівника. І ось Герасимов і Шойгу досягли своєї мети, а з Пригожиним вони зараз розправляються по-чорному", - зазначив Андрій Піонтковський.

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 загиблих воїнів

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:45

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 полеглих захисників. Про це повідомляє прес-служба Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передають Патріоти України. "Сьогодні вдалося повернути додому тіла 83 загиблих ук...

"Ще нічого не починали, а танк вже нікуди не поїде": У мережі одним відео показали, що чекає на загарбників в Україні

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:28

Захисники України продовжують очищати рідну землю від навали військ РФ, нерідко присікаючи їхні спроби просунутися вперед ще на етапі ідеї. Так було знищено черговий танк окупантів і поранено його екіпаж, передають Патріоти України. "Демілітаризація" в...