"На кого вы ставили эти годы все? До вас еще не дошло?": На росТБ визнали, що в Україні "нечего больше ловить" (відео)

"В Украине нам ловить больше нечего", - на росТВ признали провал Кремля

В ефірі російської пропагандистської програми "60 хвилин" на підконтрольному Кремлю федеральному телеканалі "Росія 1" визнали провал своєї політики в Україні. Увагу на важливий момент звернув в своєму мікроблозі в Twitter український журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

Полум'яну промову в ефірі росТБ озвучив скандальний пропагандист Євген Копатько, який називає себе "українським соціологом". Він був обурений через голосування Верховної Ради за законопроект про корінні народи України. Справа в тому, що навіть проросійська партія "ОПЗЖ" не дала голосів проти.

"Я не знаю, какие еще можно произнести аргументы, что все: в Украине ловить нечего. Ни одной политической силы… Ни один человек не проголосовал против этого закона! На кого вы ставили эти годы все? Когда-нибудь это дойдет до вас? Вот результат вот этих глупых ставок. Этой бессмысленной политической возни с людьми, которые ничего не могут и ничего не сделают", - кричав Копатько.

По суті, він визнав, що Росія сьогодні не в змозі впливати на політичну ситуацію в Україні. Відсторонюються від Москви навіть колись проросійські сили.

Ізраїль перегляне власну політику щодо надання Україні військової допомоги

четвер, 2 лютий 2023, 17:28

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що готовий переглянути своє ставлення до надання військової допомоги Україні, яку раніше не надавав. Тепер уряд країни вестиме активні переговори зі США, щоб, нарешті, ухвалити рішення про передачу укр...

Ексзаступника міністра оборони взяли під варту: суд визначив заставу у розмірі понад 400 млн грн - ЗМІ

четвер, 2 лютий 2023, 16:55

У четвер, 2 лютого, Печерський районний суд міста Києва призначив запобіжний захід недавно звільненому з посади заступнику міністра оборони В’ячеславу Шаповалову, який є фігурантом кримінальної справи щодо закупівлі за завищеними цінами продуктів для в...