
"Лапті настільки звикли до крадіжок, що роблять це вже рефлекторно. Зараз почали масово красти їжу в своїх магазинах - на кожну банку консервів довелось ліпити "протиугонний" магніт", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та поділився світлиною.
"Це власникам магазинів ще пощастило, що звиклі до тотальної мародерки "потєрьнєти" не повертаються, а так і лишаються вгноювати наші ґрунти. Мають бути вдячні ЗСУ", - додав політтехнолог.
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...
У краснодарському краї рф 25 червня сталася пожежа на Полтавській нафтобазі через "падіння уламків", як визначають путінські чиновники. Рух дорогою перекрито, на місці працюють екстрені служби, передають Патріоти України з посиланням на заяву глави кра...