
Збройні сили України завдають величезних втрат армії країни-агресора Росії. Нещодавно на концерт Кобзона вирушили ще 15 окупантів. Загарбників ліквідували українські морпіхи. Кадри стрілецького бою опубліковано у Facebook, передають Патріоти України.
"Саме так виглядає класичний "негативний" наступ "другої армії світу", – підписано ролик.На кадрах представлено роботу 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білінського. Фрагмент стрілецького бою морських піхотинців було зафіксовано у Донецькій області.
"Штурмова група противника намагалася захопити позиції 501-го окремого батальйону морської піхоти. Три відважні морпіхи зупинили наступ і знищили живу силу ворога", – йдеться в повідомленні.
На відео зафіксовано, як морпіхи ліквідували шістьох окупантів. Проте на концерт Кобзона за один бій наші відважні військові втрьох відправили щонайменше 15 російських "визволителів". "Слава морській піхоті України! Смерть окупантам!" – заявили захисники.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....