
Збройні сили України завдають величезних втрат армії країни-агресора Росії. Нещодавно на концерт Кобзона вирушили ще 15 окупантів. Загарбників ліквідували українські морпіхи. Кадри стрілецького бою опубліковано у Facebook, передають Патріоти України.
"Саме так виглядає класичний "негативний" наступ "другої армії світу", – підписано ролик.На кадрах представлено роботу 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білінського. Фрагмент стрілецького бою морських піхотинців було зафіксовано у Донецькій області.
"Штурмова група противника намагалася захопити позиції 501-го окремого батальйону морської піхоти. Три відважні морпіхи зупинили наступ і знищили живу силу ворога", – йдеться в повідомленні.
На відео зафіксовано, як морпіхи ліквідували шістьох окупантів. Проте на концерт Кобзона за один бій наші відважні військові втрьох відправили щонайменше 15 російських "визволителів". "Слава морській піхоті України! Смерть окупантам!" – заявили захисники.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...