
Збройні сили України завдають величезних втрат армії країни-агресора Росії. Нещодавно на концерт Кобзона вирушили ще 15 окупантів. Загарбників ліквідували українські морпіхи. Кадри стрілецького бою опубліковано у Facebook, передають Патріоти України.
"Саме так виглядає класичний "негативний" наступ "другої армії світу", – підписано ролик.На кадрах представлено роботу 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білінського. Фрагмент стрілецького бою морських піхотинців було зафіксовано у Донецькій області.
"Штурмова група противника намагалася захопити позиції 501-го окремого батальйону морської піхоти. Три відважні морпіхи зупинили наступ і знищили живу силу ворога", – йдеться в повідомленні.
На відео зафіксовано, як морпіхи ліквідували шістьох окупантів. Проте на концерт Кобзона за один бій наші відважні військові втрьох відправили щонайменше 15 російських "визволителів". "Слава морській піхоті України! Смерть окупантам!" – заявили захисники.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...