
Збройні сили України завдають величезних втрат армії країни-агресора Росії. Нещодавно на концерт Кобзона вирушили ще 15 окупантів. Загарбників ліквідували українські морпіхи. Кадри стрілецького бою опубліковано у Facebook, передають Патріоти України.
"Саме так виглядає класичний "негативний" наступ "другої армії світу", – підписано ролик.На кадрах представлено роботу 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білінського. Фрагмент стрілецького бою морських піхотинців було зафіксовано у Донецькій області.
"Штурмова група противника намагалася захопити позиції 501-го окремого батальйону морської піхоти. Три відважні морпіхи зупинили наступ і знищили живу силу ворога", – йдеться в повідомленні.
На відео зафіксовано, як морпіхи ліквідували шістьох окупантів. Проте на концерт Кобзона за один бій наші відважні військові втрьох відправили щонайменше 15 російських "визволителів". "Слава морській піхоті України! Смерть окупантам!" – заявили захисники.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...