
Збройні сили України завдають величезних втрат армії країни-агресора Росії. Нещодавно на концерт Кобзона вирушили ще 15 окупантів. Загарбників ліквідували українські морпіхи. Кадри стрілецького бою опубліковано у Facebook, передають Патріоти України.
"Саме так виглядає класичний "негативний" наступ "другої армії світу", – підписано ролик.На кадрах представлено роботу 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білінського. Фрагмент стрілецького бою морських піхотинців було зафіксовано у Донецькій області.
"Штурмова група противника намагалася захопити позиції 501-го окремого батальйону морської піхоти. Три відважні морпіхи зупинили наступ і знищили живу силу ворога", – йдеться в повідомленні.
На відео зафіксовано, як морпіхи ліквідували шістьох окупантів. Проте на концерт Кобзона за один бій наші відважні військові втрьох відправили щонайменше 15 російських "визволителів". "Слава морській піхоті України! Смерть окупантам!" – заявили захисники.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...