"На кону довіра до США": Глава МЗС Польщі закликав спікера Палати представників Джонсона почути "замучений народ України"

Втрата довіри союзників боляче вдарить по інтересам США у світі, підірве лідерство Вашингтона у демократичному співтовариствв

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський

Сполучені Штати мають підтримати Україну, на кону стоїть довіра до США. Про це у неділю, 25 лютого, заявив Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський в ефірі американського каналу CNN.

Про це він сказав, відповідаючи на питання журналіста про те, що б він сказав Джонсону, якби мав можливість поговорити з ним.

"Я б сказав, як колишній спікер нинішньому спікеру, - це доля України, вас благає замучений народ України, але на карту поставлено й довіру до США", - сказав Сікорський.

Він також нагадав обіцянку президента США.

"Президент Сполучених Штатів під час війни приїхав до Києва з історичним візитом, встановив штандарт Сполучених Штатів у центрі Києва, сказавши: "Ви союзник, ми зробимо все, що потрібно, і скільки завгодно, щоб допомогти вам. Слово Сполучених Штатів було сказано. Це має супроводжуватися діями, поставками", - підкреслив голова МЗС Польщі.

Сікорський наголосив на тому, що Україна продовжує боротьбу з Росією, і заявив, що українці "тепер перебувають у режимі оборони" після того, як перемоги над Росією коштували матеріальних засобів і додаткових людей.

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...