
Російська окупаційна армія почала активніше використовувати диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ) поблизу кордону з Харківською областю. Водночас на Харківщині зросла кількість ворожих обстрілів. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко, передають Патріоти України.
За його словами, активність ворога фіксується упродовж останніх кількох тижнів. "Раніше найбільше ми їх фіксували по Сумському напрямку. А за останні кілька тижнів ми бачимо зміну напрямку, а саме - Харківщина. Ворог за останні кілька тижнів більш активно використовує ДРГ саме по Харківській області”, - зазначив Демченко.
Речник ДПСУ припустив, що росіяни змінили напрямок застосування ДРГ, оскільки зрозуміли, що “на Сумському напрямку у них нічого не виходить". Демченко додав, що на прикордонні Харківщини значно зросла кількість ворожих обстрілів. При цьому обстріли не вщухають також у прикордонних районах Чернігівської й Сумської областей.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...