
Уздовж кордону Ірану з Нагірним Карабахом помітили танки T-72M1 і БМП-2. Про це повідомив у своєму Twitter військовий аналітик з Мальти Бабак Тагвей, передають Патріоти України.
Журналіст зазначив, що два дні тому іранська армія провела військові навчання в Ширазі. Він припустив, що це може свідчити про те, що країна готується створити буферну зону в Нагірному Карабасі.
Як відомо, зіткнення між азербайджанськими і вірменськими силами тривають в районах, прилеглих до кордону з Іраном. У конфлікті в Нагірному Карабасі Іран підтримує Азербайджан, іранські добровольці висловлювали готовність допомагати азербайджанській стороні, якщо вона звернеться до Ісламської Республіки.
#BREAKING: Two days ago, #IranianArmy held a military exercise in #Shiraz! This morning, they deployed their T-72M1 Main Battle Tanks & BMP-2 IFVs to NW of #Iran to be stationed all along border with #Artsakh! Is #Iran preparing to create a 5km buffer zone in #NagornoKarabakh?! pic.twitter.com/abyoS1HJTY
— Babak Taghvaee - Μπάπακ Τακβαίε - بابک تقوایی (@BabakTaghvaee) October 24, 2020
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...