
Уздовж кордону Ірану з Нагірним Карабахом помітили танки T-72M1 і БМП-2. Про це повідомив у своєму Twitter військовий аналітик з Мальти Бабак Тагвей, передають Патріоти України.
Журналіст зазначив, що два дні тому іранська армія провела військові навчання в Ширазі. Він припустив, що це може свідчити про те, що країна готується створити буферну зону в Нагірному Карабасі.
Як відомо, зіткнення між азербайджанськими і вірменськими силами тривають в районах, прилеглих до кордону з Іраном. У конфлікті в Нагірному Карабасі Іран підтримує Азербайджан, іранські добровольці висловлювали готовність допомагати азербайджанській стороні, якщо вона звернеться до Ісламської Республіки.
#BREAKING: Two days ago, #IranianArmy held a military exercise in #Shiraz! This morning, they deployed their T-72M1 Main Battle Tanks & BMP-2 IFVs to NW of #Iran to be stationed all along border with #Artsakh! Is #Iran preparing to create a 5km buffer zone in #NagornoKarabakh?! pic.twitter.com/abyoS1HJTY
— Babak Taghvaee - Μπάπακ Τακβαίε - بابک تقوایی (@BabakTaghvaee) October 24, 2020
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...
Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...