
Уздовж кордону Ірану з Нагірним Карабахом помітили танки T-72M1 і БМП-2. Про це повідомив у своєму Twitter військовий аналітик з Мальти Бабак Тагвей, передають Патріоти України.
Журналіст зазначив, що два дні тому іранська армія провела військові навчання в Ширазі. Він припустив, що це може свідчити про те, що країна готується створити буферну зону в Нагірному Карабасі.
Як відомо, зіткнення між азербайджанськими і вірменськими силами тривають в районах, прилеглих до кордону з Іраном. У конфлікті в Нагірному Карабасі Іран підтримує Азербайджан, іранські добровольці висловлювали готовність допомагати азербайджанській стороні, якщо вона звернеться до Ісламської Республіки.
#BREAKING: Two days ago, #IranianArmy held a military exercise in #Shiraz! This morning, they deployed their T-72M1 Main Battle Tanks & BMP-2 IFVs to NW of #Iran to be stationed all along border with #Artsakh! Is #Iran preparing to create a 5km buffer zone in #NagornoKarabakh?! pic.twitter.com/abyoS1HJTY
— Babak Taghvaee - Μπάπακ Τακβαίε - بابک تقوایی (@BabakTaghvaee) October 24, 2020
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...