
"Попереду пригожинська різанина. Прочитав у Telegram інтерв'ю з пригожинськими зеками, які радіють, що із шести місяців, на які їх завербували, удалося протриматися три й вижити. "Екватор", мовляв, уже перейшли. Господи, які вони тупі. Невже вони думають, що їх за три місяці хтось відпустить? Карні злочинці, які скуштували крові й навчилися професійно вбивати, на волі для будь-якої влади вкрай небезпечні. Відпускати їх ніхто не збирається і права не має". Про це на власній сторінці у Facebook пише соціолог Ігор Ейдман, передають Патріоти України.
"За три-чотири місяці Кремль може зіткнутися з іще однією проблемою. У десятків тисяч озброєних карних злочинців закінчиться "строк контракту", і вони вимагатимуть, щоб їх відпустили додому. Навіть важко уявити, що озброєні люди, які буквально дивом вижили в бойні, рахували дні до звільнення, робитимуть, коли зрозуміють, що їх обдурили і треба знову йти на смерть або на зону. Повстануть? Пробиватимуться зі зброєю додому? Воювати на Пригожина в жодному разі їх більше ніхто змусити не зможе. Куди ж їх подіти?
Єдиний вихід у Пригожина – утилізувати своїх зеків до того, як у них закінчиться "строк контракту". Чим він частково займається під Бахмутом. Цінність озброєних рабів для нього знижується в міру того, як добігають кінця обов'язкові шість місяців їхньої служби. З початку весни тих, хто відмовиться продовжувати контракт (тобто більшість зеків), командування свідомо підставлятиме під українські ракети або просто таємно розстрілюватиме поодинці, поки вони не зрозуміли, що їх обдурили, і не збунтувалися".
Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...
Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...