На Криворізькому напрямку ЗСУ відтіснили окупантів на невигідні позиції, - Олександр Вілкул

На Криворізькому напрямі фронту ситуація залишається напруженою, але Збройні сили України її повністю контролюють. Нашим захисникам вдалося відтіснити російських окупантів на невигідні позиції під Кривим Рогом. Про це повідомив голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул, передають Патріоти України.

За його словами, "бійці наших військових частин ведуть успішні бойові дії на далекому периметрі". "Ми вміємо не тільки ефективно захищатися, а й бити ворога. Окупанти продовжують зазнавати втрат у живій силі та техніці. За офіційними даними Міністерства оборони України, на Криворізькому напрямку ворог змушений перейти до оборони непідготовлених рубежів і продовжує знищувати транспортну інфраструктуру", – розповів він.

Вілкул додав, що у самому Кривому Розі та районі ситуація залишається стабільною, Військова адміністрація та ЗСУ її повністю контролюють.

В окупованому Донецьку обстріляли АЗС в центрі міста (фото)

вівторок, 29 листопад 2022, 12:29

В окупованому Донецьку потрапив під обстріл Ворошилівський район. Про це повідомляє так званий мер окупованого міста Олексій Кульомзін, передають Патріоти України.

Намагаються робити якісь висновки?: РФ припинила використовувати одну з концепцій своєї воєнної доктрини - британська розвідка

вівторок, 29 листопад 2022, 11:59

За останні три місяці російські війська в Україні переважно припинили розгортання у вигляді батальйонних тактичних груп (БТГ), інформують Патріоти України. Концепція БТГ відігравала важливу роль у російській воєнній доктрині протягом останніх десяти ро...