"На килим" до Білого дому: Посол України повідомив про дату зустрічі Зеленського з Трампом

Президент України Володимир Зеленський може зустрітися з главою США Дональдом Трампом вже в серпні поточного року. Таку заяву зробив посол України у Вашингтоні Валерій Чалий, зазначають Патріоти України.

"Президент України отримав запрошення президента США Дональда Трампа, яке має чіткі сигнали. Мені дуже подобається його зміст – про стратегічне партнерство, про те, що президент США і Сполучені Штати підтримують Україну, і яке містить запрошення відвідати Білий дім", – розповів дипломат.

У посольстві висловили надію на те, що йдеться про період відразу після парламентських виборів.

Разом з тим Чалий підкреслив, що важлива не тільки дата, а й зміст переговорів.

"У нас є про що говорити, у нас є що запропонувати Сполученим Штатам, у США є що запропонувати нам. Втім, усі ці можливості напрацьовані роками, вони не виникли прямо сьогодні. У той же час, прихід нового президента України дає оптимістичні очікування швидкого просування всіх рішень, які будувалися дуже довго в стратегічне партнерство України і США", – сказав він.

Гра з вогнем: До Києва їде емісар Трампа, домовлятись з Зеленським про таємну допомогу проти Байдена - ЗМІ

вівторок, 26 травень 2020, 0:18

Судячи з прес-конференції шостого президента, равно віддалений баланс тримати він не буде: "наживка" вже заглочена, і Україна ризикує вляпатись у міжнародний скандал, як іноземна держава, що посміла влізти у внутрішню політику США. Глава США Дональд Тр...

Межа «Мінська» - плани «А», «Б» і «С»: Як Зеленський домовлятиметься з Путіним щодо Донбасу

понеділок, 25 травень 2020, 23:50

Україна має плани «А», «Б» і «С» – так говорить президент Володимир Зеленський про закінчення війни на Донбасі. За рік зупинити її не вдалося, але план «А» – Мінські домовленості – все ще в силі, зазначають Патріоти України. Як довго цей формат ще п...