На Луганщині п'яні окупанти включили режим самознищення та влаштували перестрілку

Російські окупанти, які прийшли для проведення "спецоперації" божевільного диктатора Путіна на території України, почали усвідомлювати свою вину і масово зловживають алкогольними напоями. При цьому, п'яні посиденьки настільки почастішали, що окупанти почали самі себе знищувати, влаштовуючи розбірки. Про це написав на своїй сторінці у Facebook український журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.

Так, останній випадок свідчить про те, що алкоголь можна переводити у статус зброї проти окупантів - один з них під час розбірок отримав поранення, іншого - відправили під арешт.

"Солдати ВР РФ вже не можуть обходитися на території України без алкоголю. Як зазначають самі військовослужбовці ЗС РФ "у цьому жаху неможливо бути тверезим", тому за можливості зловживають спиртним", - пише Цимбалюк.

За його словами, цей факт йде на користь силам оборони України, оскільки боєздатність підрозділів ЗС РФ падає навіть без застосування до них набоїв. "14 травня після однієї з "вечірок" двоє військовослужбовців ЗС РФ у Луганській області почали з'ясовувати відносини із застосуванням стрілецької зброї. Один із них тяжко поранений, другий перебуває під вартою", - зазначив Цимбалюк.

"Філія кладовища" на дитячому майданчику: Жителі Владивостока шоковані "подарунком" від влади

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:59

У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...

Росіяни масово скуповують "антидронові рушниці": Есперти пояснили, чому вони не врятують

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:55

У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...