На маріупольських школах почали з'являтися ось такі малюнки. Z-солдат з обличчям садиста обіймає дівчинку, - блогер (фото)

"На маріупольських школах почали з'являтися ось такі малюнки. Z–солдат з обличчям садиста одною рукою обіймає дівчинку, загорнуту в триколор русні, ногою стоїть на тілі загиблого оборонця, "заспокоює" дитину. Епічна картинка пропагандонів русні для наших дітей і вчителів на стіні навчального закладу, номер якого, на жаль, не знаю", - пише блогер із Маріуполя із ніком "Сергій Іванович" на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Це після задокументованих свідчень щодо згвалтувань, вбивств і поранень росіянцями тисяч українських дітей, дівчат. І це ми до Маріуполя ще не добрались, де кількість військових злочинів і вбитих маріупольців з боку рашистських і лугандонських солдат зашкалює за 20 тисяч.
Важка клініка, вперше щодо таких "художників" і замовників доцільно про довічне ув'язнення як мінімум вирішувати. Щоби до скону відбудовували зруйноване і відмивали подібний непотріб! #МаріупольськийТрибунал по військовим злочинцям і зрадникам саме там проведемо!!
Р. S.: пишуть, що це школа 5 Маріуполя. Та сама, яка попала під обстріл Градами русні ще в січні 2015-го. Подвійне знущання: тоді серед 150 загиблих і поранених вбило молоду маму, а її доньці російською ракетою відірвало ногу. Величезний мурал з дівчинкою і ведмедиком у її руках був намальований на стіні дев'ятиповерхівки неподалік мого зруйнованого тепер дому біля площі Свободи".

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу – заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...