На маріупольських школах почали з'являтися ось такі малюнки. Z-солдат з обличчям садиста обіймає дівчинку, - блогер (фото)

"На маріупольських школах почали з'являтися ось такі малюнки. Z–солдат з обличчям садиста одною рукою обіймає дівчинку, загорнуту в триколор русні, ногою стоїть на тілі загиблого оборонця, "заспокоює" дитину. Епічна картинка пропагандонів русні для наших дітей і вчителів на стіні навчального закладу, номер якого, на жаль, не знаю", - пише блогер із Маріуполя із ніком "Сергій Іванович" на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Це після задокументованих свідчень щодо згвалтувань, вбивств і поранень росіянцями тисяч українських дітей, дівчат. І це ми до Маріуполя ще не добрались, де кількість військових злочинів і вбитих маріупольців з боку рашистських і лугандонських солдат зашкалює за 20 тисяч.
Важка клініка, вперше щодо таких "художників" і замовників доцільно про довічне ув'язнення як мінімум вирішувати. Щоби до скону відбудовували зруйноване і відмивали подібний непотріб! #МаріупольськийТрибунал по військовим злочинцям і зрадникам саме там проведемо!!
Р. S.: пишуть, що це школа 5 Маріуполя. Та сама, яка попала під обстріл Градами русні ще в січні 2015-го. Подвійне знущання: тоді серед 150 загиблих і поранених вбило молоду маму, а її доньці російською ракетою відірвало ногу. Величезний мурал з дівчинкою і ведмедиком у її руках був намальований на стіні дев'ятиповерхівки неподалік мого зруйнованого тепер дому біля площі Свободи".

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...

Викрадення дітей теж на совісті Гунляєва і Ко: Варфоломій звинуватив РПЦ у злочинах війни в Україні

четвер, 23 березень 2023, 5:33

Вселенський патріарх Варфоломій на конференції в парламенті Литви заявив у середу, що Російська православна церква розділяє відповідальність за злочини війни, яку Росія розв'язала проти України. Патріарх пояснив, що російська влада використовує церкву ...