На межі конфлікту: Фракцію "Слуга народу" у ВР "розриває" зсередини

Керівники СН в розмовах неодноразово нарікали на те, що тепер змусити голосувати «своїх» депутатів їм вкрай складно.

19 травня, через місяць після останньої спільної зустрічі, депутати правлячої фракції Слуги народу (СН) нарешті зібралися на спільне засідання у своєму партійному офісі. І почали висувати один одному претензії, повідомляють Патріоти України.

Накопичилося їх багато: країна перебуває в економічній кризі, Кабінет міністрів не коммунікує з СН, місцеві вибори на носі, а до порядку денного парламенту потрапляє дивний законопроєкт про громадянство. Про нього, за даними журналістів, вирішили забути.

Але тему формування порядку денного парламенту депутати монобільшості забувати не захотіли. «Багатьом незрозуміло, як він формується, як відбираються законопроєкти», — розповів один з представників СН на умовах анонімності.

Відповісти на це питання він і сам не зміг. Подібними темами, мовляв, займається спікер Верховної Ради (ВРУ) Дмитро Разумков з главами комітетів на окремих нарадах, які проходять поза рамками Погоджувальної ради, — обговорюють пріоритети і дедлайни по всіх проектах законів.

Не всіх президентських депутатів влаштовує такий стан речей. Майже за 9 місяців роботи вони стали непогано розбиратися в законодавчому процесі і навіть вчитуються в тексти законопроєктів.

Керівники СН в розмовах неодноразово нарікали на те, що тепер змусити голосувати «своїх» депутатів їм вкрай складно. Тому іноді доводиться звертатися за допомогою до депутатської групи Довіра. Або потрібні для прийняття рішень голоси дають інші фракції, — якщо це збігається з їх політичними цілями.

«А у нас в СН на цьому ґрунті будуються теорії змови на тему того, що пообіцяли цим фракціям натомість», — каже НВ один із заступників глави монобільшості.

Зараз керівники СН все частіше вдаються до короткого шляху — вони не переконують кожного «слугу народу», а ведуть переговори з лідерами неформальних груп впливів у фракції. Найбільш численні з них — це «команди» чернівецького бізнесмена Іллі Павлюка і мільярдера Ігоря Коломойського.

«У фракції робоча атмосфера. Але всі нервують через ситуацію, що склалася», — розповів Микита Потураєв, депутат монобільшості.

Джерело: НВ

НАТО допомагає готуватись до вирішальної сутички: На Rapid Trident (Яворівський полігон) військові тренувалися звільняти міста

середа, 22 вересень 2021, 6:10

У перший день міжнародних військових навчань Rapid Trident-2021 військові відпрацювали бій за місто. Починаючи з першого дня навчань, військові приступили до активного відпрацювання завдань. Лише два тижні передбачено для навчань Rapid Trident2021. Одн...

З архіву ПУ. Каратель Лукашенка зґвалтував програміста, який під час арешту відмовився розблокувати свій телефон

середа, 22 вересень 2021, 4:00

Під час протестів у Мінську співробітник ОМОНу зґвалтував кийком програміста, який відмовився розблокувати телефон. Про це йдеться в доповіді Міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch про побиття і катування учасників протестів в Білорус...