Накопичилося їх багато: країна перебуває в економічній кризі, Кабінет міністрів не коммунікує з СН, місцеві вибори на носі, а до порядку денного парламенту потрапляє дивний законопроєкт про громадянство. Про нього, за даними журналістів, вирішили забути.
Але тему формування порядку денного парламенту депутати монобільшості забувати не захотіли. «Багатьом незрозуміло, як він формується, як відбираються законопроєкти», — розповів один з представників СН на умовах анонімності.
Відповісти на це питання він і сам не зміг. Подібними темами, мовляв, займається спікер Верховної Ради (ВРУ) Дмитро Разумков з главами комітетів на окремих нарадах, які проходять поза рамками Погоджувальної ради, — обговорюють пріоритети і дедлайни по всіх проектах законів.
Не всіх президентських депутатів влаштовує такий стан речей. Майже за 9 місяців роботи вони стали непогано розбиратися в законодавчому процесі і навіть вчитуються в тексти законопроєктів.
Керівники СН в розмовах неодноразово нарікали на те, що тепер змусити голосувати «своїх» депутатів їм вкрай складно. Тому іноді доводиться звертатися за допомогою до депутатської групи Довіра. Або потрібні для прийняття рішень голоси дають інші фракції, — якщо це збігається з їх політичними цілями.
«А у нас в СН на цьому ґрунті будуються теорії змови на тему того, що пообіцяли цим фракціям натомість», — каже НВ один із заступників глави монобільшості.
Зараз керівники СН все частіше вдаються до короткого шляху — вони не переконують кожного «слугу народу», а ведуть переговори з лідерами неформальних груп впливів у фракції. Найбільш численні з них — це «команди» чернівецького бізнесмена Іллі Павлюка і мільярдера Ігоря Коломойського.
«У фракції робоча атмосфера. Але всі нервують через ситуацію, що склалася», — розповів Микита Потураєв, депутат монобільшості.
Президент Росії Володимир Путін не проти перемовин щодо закінчення війни. Однак він хотів би хотів би, щоб переговори тривали на тлі воєнних дій, масованих обстрілів України та продовження контактів з президентом США Дональдом Трампом. Путіну потрібно,...
Задума такий. Хто краще нищить ворога, безпілотниками зокрема, матиме більше засобів для нищення ворога - мультиплікаційний ефект. Тестова версія майданчика запрацює вже через місяць, де військові зможуть здійснити замовлення, а доставка здійснюватимет...