
Генштаб армії комуністичної Північної Кореї увечері 15 червня оприлюднив заяву, у якій йдеться про наміри ввести війська в демілітаризовану зону на кордоні з Південною Кореєю. У такий спосіб північнокорейці хочуть перетворити кордон на фортецю – під своїм контролем, повідомляють Патріоти України.
Текст заяви КНА (Корейська народна армія – збройні сили Північної Кореї) опублікувало Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК). У заяві прямим текстом йдеться, що КНА "пильно стежить за поточною ситуацією, коли відносини між Північчю і Півднем стають все гіршими й гіршими".
"Ми повністю готові забезпечити військовими засобами будь-які зовнішньополітичні рішення партії та уряду (Ким Чен Ина – ред.)", – заявили військові.
Саме тому у штабі північнокорейських військ готують "план дій для повернення армійських підрозділів у демілітаризовані зони", щоб лінія фронту стала "фортецею пильності проти Півдня". Щоправда, у тексті заяви згадується і про те, що план дій має схвалити партія. Тобто, остаточного рішення з цього приводу ще немає.
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...
У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...