На Місяць доставлять прапор України, виготовлений з вітчизняного титану

Навесні в рамках космічної місії на Місяць, яку реалізує британська компанія Spacebit, доставлять прапор України, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укроборонпром.

"Символічною стане доставка прапора нашої держави, надрукованого на 3D-принтері з українського титану.

Під час його виготовлення було використано спеціальну технологію "зеленого", або безвідходного, виробництва", - йдеться у повідомленні відомства.

Насамперед на Місяць відправлять обладнання для дослідження ґрунту, випробування технології відбору зразків, збирання інформації про теплові властивості та магнітне поле тощо.

Спочатку вантаж потрапить до великого кратера Lacus Mortis на ближній стороні Місяця, а згодом – до цікавої для науковців темної плями Oceanus Procellarum на поверхні небесного тіла.

Датчики, вироблені на українських підприємствах, збиратимуть інформацію про радіаційний фон, а спеціальна камера транслюватиме відеострім з поверхні.

Всі отримані дані будуть доступні вітчизняним науковцям для розвитку космічних програм.

ЗСУ можуть провести ще одну масштабну операцію до весни: Польський військовий експерт озвучив прогноз

четвер, 8 грудень 2022, 8:36

Протягом найближчих кількох місяців Збройні сили України можуть провести ще одну масштабну операцію зі звільнення територій від російських окупантів. Йдеться про ймовірні великі успіхи ще до настання весни, передають Патріоти України. Українські військ...

У ЗСУ пояснили, чи можуть мобілізованих без військового досвіду відправити на передову

четвер, 8 грудень 2022, 7:57

У Збройних силах України розповіли, скільки часу навчають мобілізованих без військового досвіду.Про це розповів начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач, передають Патріоти України. Горбач наголосив, що наса...