На морські дрони Magura встановили ракети класу "повітря-повітря", - ГУР Міноборони

Одна з нових модифікацій безекіпажної морської платформи Magura вже має на борту ракети Р-73. Про це розповів командир спецпідрозділу Головного управління розвідки Міноборони України "Group 13" з позивним "Тринадцятий" в інтерв’ю журналісту Максиму Крапівному, опублікованому 14 червня, передають Патріоти України.

Р-73 – ракети радянського виробництва класу "повітря-повітря" з інфрачервоною системою самонаведення, уточнили у ГУР МО. За словами військового, оснащені такими ракетами ударні морські дрони Magura вже використовувались під час бойових операцій на Чорному морі, і це стало серйозним фактором страху для російської авіації.

"Такі розробки ефективні – росіяни їх дуже бояться. Коли вони їх бачать, то бояться навіть підлітати. А унікальність в тому, що такого ні в кого немає", – сказав Тринадцятий. Він підкреслив, що озброєння вже встановлене, і воно буде давати свої результати.

Він також розповів про свої відчуття, коли керована ним Magura уразила російський розвідувальний корабель "Иван Хурс". "Адреналін просто накриває. Руки – мокрі. При цьому дроном треба керувати досить ювелірно, я б сказав, ніжно. Рухи не мають бути різкі й неконтрольовані. Все має відбуватись плавно", – сказав спецпризначенець ГУР МО.

Окупанти захопили кілька населених пунктів: Український фронт на Донбасі розвалюється, - Bild

субота, 20 липень 2024, 20:00

За останні дні російські окупаційні війська захопили кілька населених пунктів на Донбасі, що може свідчити про частковий розвал української оборони в цьому регіоні. Таку думку висловив експерт німецького видання BILD з аналізу відкритих даних Юліан Рьо...

На Донузлаві в Криму морський дрон СБУ уразив катер КС-701 “Тунець” (відео)

субота, 20 липень 2024, 19:30

Супутникові знімки оприлюднило видання «Радіо Свобода», на яких видно сліди пожежі після удару по російській військовій базі. . Один з осередків пожежі знаходиться на території Донузлавської вітрової електростанції, але основна шкода була завдана війс...