
У Миколаївській області у окупантів РФ викупили російський бронеавтомобіль "Тигр". Про це розповів глава Миколаївської ОВА Віталій Кім. Він також показав техніку, яка перейшла на службу ЗСУ, передають Патріоти України.
"У нас поповнення техніки в результаті "спецоперації". "Тигр" у нас вже третій, але перший за такою процедурою. Цей "Тигр" приїхав вже не віджатий, а куплений. Набагато легше не на "похоронні" росіянам купувати "Ладу", а можна нам продати техніку, залишитися живим, приїхати додому – і купити собі цю" Ладу", - розповів Кім.
Як уточнюють місцеві Telegram-канали, за "Тигр" Віталій Кім заплатив $5 тисяч. "Вийшов на мене "добрий молодець", і, як тільки переконалися, що гроші дійшли, а молодець вже в "безпеці", – постимо результат. "Тигр" пройде маленьку реабілітацію і відправиться в бій", - пояснюється в повідомленні.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...