
Російські окупанти втрачають хватку боротися зі Збройними силами України. Вони виснажені, причому як морально, так і фізично, і дуже бояться наступу захисників нашої країни, передають Патріоти України.
Про це свідчить телефонна розмова російського військового з родичкою, яку перехопило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. Окупант поскаржився, що війська РФ не готові до наступу ЗСУ.
На запитання жінки, як у нього справи, окупант одразу ж відповів, що не найкраще. "Тут же тривогу нам оголосили, хохли техніку звозять. До 25-го числа хочуть нас вибити. Наказ дано від америкосів. Коротше, тут зараз начальник вдень їде. Дивимося на них – тут піпець, взагалі", – каже російський воєнний злочинець.
Також російський загарбник поскаржився на нестачу особового складу військових. "Народу н*хера у нас. Командир роти – вже четвертий командир взводу. Усі змінюються – людей убивають. У нас людей узагалі вже не залишилося", – зізнався окупант.
А ще, за його словами, солдати голодують. "Жерти нічого, бл*ть, жратву цю хрінову... В нас з їжі часник, цибуля, сало потрібно. Каші нам не потрібні. Ми вже півтора місяця жеремо каші", – поскаржився загарбник.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...