"На нас техніку звозять, хочуть вибити до 25 числа": Окупант поскаржився, що війська РФ не готові до наступу ЗСУ. Перехоплення

Російські окупанти втрачають хватку боротися зі Збройними силами України. Вони виснажені, причому як морально, так і фізично, і дуже бояться наступу захисників нашої країни, передають Патріоти України.

Про це свідчить телефонна розмова російського військового з родичкою, яку перехопило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. Окупант поскаржився, що війська РФ не готові до наступу ЗСУ.

На запитання жінки, як у нього справи, окупант одразу ж відповів, що не найкраще. "Тут же тривогу нам оголосили, хохли техніку звозять. До 25-го числа хочуть нас вибити. Наказ дано від америкосів. Коротше, тут зараз начальник вдень їде. Дивимося на них – тут піпець, взагалі", – каже російський воєнний злочинець.

Також російський загарбник поскаржився на нестачу особового складу військових. "Народу н*хера у нас. Командир роти – вже четвертий командир взводу. Усі змінюються – людей убивають. У нас людей узагалі вже не залишилося", – зізнався окупант.

А ще, за його словами, солдати голодують. "Жерти нічого, бл*ть, жратву цю хрінову... В нас з їжі часник, цибуля, сало потрібно. Каші нам не потрібні. Ми вже півтора місяця жеремо каші", – поскаржився загарбник.

Ющенко розповів, як приймав удома Путіна та старанно уникав "неправильного" слова

середа, 8 лютий 2023, 22:00

Третій президент України Віктор Ющенко розповів, як приймав диктатора Путіна на своїй дачі в в Нових Безрадичах. За його словами, диктатора зацікавила стародавня українська піч та косівська кераміка. Про це Ющенко сказав в інтерв'ю "Гордону", передають...

У Слов’янську затримали зрадницю, яка наводила російські ракети на позиції ЗСУ

середа, 8 лютий 2023, 21:28

У Слов’янську Донецької області місцева мешканка допомагала окупантам наводити ракети та здавала позиції ЗСУ. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура, передають Патріоти України. У січні 2023 року жінка через соціальні мережі передавала представ...