На нього "гуми" не вистачило: Невзоров розповів, чому скандальний актор та поп-розстрига Охлобистін такий злий

Скандал з образами актора Івана Охлобистіна на адресу блогера і актриси Олени Водонаєвої не вщухає. Тепер його вирішив прокоментувати публіцист Олександр Невзоров. При цьому останній "переплутав" прізвище Івана, назвавши того "Облохастін", інформують Патріоти України.

Виступаючи в передачі "Невзоровские среды", російський публіцист розкритикував актора Івана Охлобистіна і пожартував над ним. "Этот пассаж о пользе абортов и сокращения поголовья рабов принадлежит красавице по фамилии Водонаева. А декларация о необходимости нарожать рабов побольше – бритому такому, прохиндейскому попику. Я все время забываю его фамилию – то ли Облохастин, то ли как-то еще", - сказав Невзоров.

На зауваження журналістки Ольги Журавльової про те, що Охлобистін є багатодітним батьком, Невзоров роз'яснив, з якої причини одіозний актор образив Водонаєву. "Вот этот многодетный попик, как это часто бывает в их касте, узнал о существовании презервативов и теперь мстит за это всему человечеству. И он, кстати, эту красавицу прямо в два ее глаза проституткой и обозвал", - згадав публіцист.

"Главное событие Мюнхенской конференции по безопасности - расчехление путинских агентов", - Шуліпа

понеділок, 17 лютий 2020, 17:41

"Одним из информационных событий прошедших 14 февраля в Баварии на Мюнхенской конференции по безопасности стало распространение некого плана прекращения войны в Украине, сформулированного по инициативе представителей Российского совета по международным...

Хіти тижня. Політтехнолог одним реченням прокоментував вбрання дружини Зеленського на зустрічі із Папою Римським

понеділок, 17 лютий 2020, 17:30

Олена Зеленська на аудієнції постала в стриманому платті довжини міді чорного кольору з баскою. У суперечку втрутився відомий український політолог, експерт Олексій Голобуцький, який також відомий критикою політики Зеленського. Однак, втрутившись у суп...