На нього "гуми" не вистачило: Невзоров розповів, чому скандальний актор та поп-розстрига Охлобистін такий злий

Скандал з образами актора Івана Охлобистіна на адресу блогера і актриси Олени Водонаєвої не вщухає. Тепер його вирішив прокоментувати публіцист Олександр Невзоров. При цьому останній "переплутав" прізвище Івана, назвавши того "Облохастін", інформують Патріоти України.

Виступаючи в передачі "Невзоровские среды", російський публіцист розкритикував актора Івана Охлобистіна і пожартував над ним. "Этот пассаж о пользе абортов и сокращения поголовья рабов принадлежит красавице по фамилии Водонаева. А декларация о необходимости нарожать рабов побольше – бритому такому, прохиндейскому попику. Я все время забываю его фамилию – то ли Облохастин, то ли как-то еще", - сказав Невзоров.

На зауваження журналістки Ольги Журавльової про те, що Охлобистін є багатодітним батьком, Невзоров роз'яснив, з якої причини одіозний актор образив Водонаєву. "Вот этот многодетный попик, как это часто бывает в их касте, узнал о существовании презервативов и теперь мстит за это всему человечеству. И он, кстати, эту красавицу прямо в два ее глаза проституткой и обозвал", - згадав публіцист.

"І це професор права!": Кандидат у мери Кишинева оскандалився у Таїланді через "патріотичні"... труси (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 13:05

Кандидат у примари (мери) Кишинева Теодор Кирнац потрапив у скандал після того, як його дружина виставила фото та відео з їхнього спільного відпочинку у Таїланді. Про це пише видання Jurnal, передають Патріоти України. Молдавани у соцмережах бурхливо в...

Українським військовим передали гелікоптер, який екскерівництво "Мотор Січ" хотіло приховати від ЗСУ

вівторок, 3 жовтень 2023, 12:43

Українським військовим передали гелікоптер Мі-2, який екскерівництво Мотор Січ намагалось приховати від ЗСУ. Про це повідомило Державне бюро розслідувань у вівторок, 3 жовтня, передають Патріоти України. У відомстві заявили, що ініціювали арешт цього п...