
Україна та російські окупанти провели 17 жовтня обмін полоненими, внаслідок якого вдалося повернути із катівень РФ 108 українок. Це був перший виключно жіночий обмін. Про це повідомив у Telegram-каналі глава Офісу президента України Андрій Єрмак. Він показав перші кадри зі звільненими бранками, передають Патріоти України.
"У полоні перебували мами та дочки, на яких дуже чекали рідні. 37 евакуйованих з "Азовсталі", 11 офіцерок, 85 – рядових та сержанток. Із них – 35 захисниць із ЗСУ, 32 – ВМС, 12 – ТРо, 8 – НГУ, в тому числі 2 з "Азова", 5 – ДССТ, 4 ДПСУ та 12 цивільних", – уточнив Єрмак.
Серед звільнених були дівчата, які незаконно ув'язнені в ОРДЛО, які потрапили в полон ще до широкомасштабного вторгнення. Їх утримували з 2019 року в псевдореспубліках за "надто проукраїнську позицію", що виражалася у перевезенні гуманітарки для дітей-сиріт, надумані "шпигунство" та "тероризм".
Єрмак зізнався, що обмін був дуже нервовим, оскільки було багато деталей та моментів, які могли вплинути на процес.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...