На Одещині побудують нову військово-морську базу під кораблі НАТО

"За" проголосували 14 членів міськради, семеро утрималися, один не голосував.

Міська рада Южного Одеської області дозволила командуванню Військово-морських сил України розробляти проект землеустрою щодо відведення ділянки площею 2,4 га в мікрорайоні 1/7 в постійне користування. Таке рішення депутати прийняли на недавній сесії зборів, передають Патріоти України.

"За" проголосували 14 членів ради, семеро утрималися, один не голосував, п'ятьох депутатів не було. З проханням про виділення землі до влади Южного звернувся командувач ВМСУ адмірал Ігор Воронченко. На цій ділянці моряки планують побудувати штаб щорічних українсько-американських військово-морських навчань «Сі Бриз». Землю флот отримає за договором суперфіцію (передача ділянки під забудову без відчуження її самої).

Як пояснив на сесії міський голова Володимир Новацький, мова йде про ділянку в промисловій зоні, біля пожежної частини. Під час навчань в штабі будуть працювати близько 200 військовослужбовців з різних країн, постійний же персонал об'єкта складе 15 осіб. Южний військові вибрали, тому що він знаходиться між Одесою і Миколаєвом: маневри проводяться в Одеській і Миколаївській областях.
«Крім того, вони хочуть розвантажити Одесу, де таких об'єктів багато», - пояснив мер. У муніципалітеті очікують, що будівництво штабу пожвавить досить депресивний мікрорайон, дасть поштовх його розвитку.
Джерело: Думская

Хіти тижня. Помста за кібератаки: США прийняли важливе рішення щодо покарання Росії

середа, 8 квітень 2020, 0:35

У понеділок, 30 березня, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп продовжив на рік дію санкцій проти Росії через кібератаки проти США. Відповідну заяву опублікували на сайті Адміністрації глави держави, передають Патріоти України. Таким чином ...

"Країною править Пєсков": У мережі через дивні кадри із Путіним дійшли висновку, що він вже мертвий (фото)

середа, 8 квітень 2020, 0:32

Російський президент помер чи просто вирішив "костюми економити"? У мережі були опубліковані чергові дивні знімки з президентом Росії Володимиром Путіним, які навели деяких користувачів на думку, що лідера РФ вже немає серед живих. Кадри з російським п...