
Українські військові за минулу добу ліквідували на Таврійському напрямку 502 російських загарбника. Ще троє окупантів здалися в полон. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський, передають Патріоти України.
За його словами, також було знищено 24 одиниці військової техніки. "Зокрема, 1 танк, 4 ББМ, 4 артсистеми, 12 БпЛА та 3 автомобілі. Ще 21 одиницю техніки ворога пошкоджено", - уточнив Тарнавський.
Командувач зазначив, що російські загарбники зменшили кількість авіаударів, але активність ворожої піхоти залишається високою. "В операційній зоні ОСУВ "Таврія" ворог завдав 4 авіаудари, провів 50 бойових зіткнень та здійснив 912 артобстрілів. Наші захисники та захисниці стійко тримають оборону на авдіївському напрямку", - повідомив Тарнавський.
Також він додав, що Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольскому напрямку, не уточнивши деталей.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...