
На захоплених територіях Херсонської області російські окупанти застосовують погрози і показові покарання щодо людей, які відмовляються отримувати російські паспорти, повідомляє Центр національного спротиву
"Місцеве населення тимчасово окупованих територій продовжує чинити спротив примусовій паспортизації. Темпи видачі російських паспортів занадто низькі, через що окупаційні адміністрації отримують системні догани від кремлівських кураторів.
У населених пунктах тимчасово окупованої Херсонщини росіяни знущаються з цивільного населення. За відмову від паспорта вони погрожують "ямою". Неодноразово окупанти проводили показові покарання – на чоловіків одягали мішки і кидали в окопи".
Деталі: У ЦНС також повідомили, що у Генічеську загарбники піддають жорстоким тортурам громадян з проукраїнськими поглядами та тих, хто не бажає виконувати вимоги місцевої окупаційної так званої влади.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...