
На захоплених територіях Херсонської області російські окупанти застосовують погрози і показові покарання щодо людей, які відмовляються отримувати російські паспорти, повідомляє Центр національного спротиву
"Місцеве населення тимчасово окупованих територій продовжує чинити спротив примусовій паспортизації. Темпи видачі російських паспортів занадто низькі, через що окупаційні адміністрації отримують системні догани від кремлівських кураторів.
У населених пунктах тимчасово окупованої Херсонщини росіяни знущаються з цивільного населення. За відмову від паспорта вони погрожують "ямою". Неодноразово окупанти проводили показові покарання – на чоловіків одягали мішки і кидали в окопи".
Деталі: У ЦНС також повідомили, що у Генічеську загарбники піддають жорстоким тортурам громадян з проукраїнськими поглядами та тих, хто не бажає виконувати вимоги місцевої окупаційної так званої влади.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...