На окупованій Луганщині 39 в’язнів втекли із загону "Шторм Z" - убито "військового міністерства ЛНР"

Останнім часом в окупаційних військах спостерігається посилене невдоволення та відсутність бажання боротися за амбіції безрозсудного лідера. В окупованому росіянами Лисичанську Луганської області з табору злагодження загону "Шторм Z" втекли 39 колишніх зеків, передають Патріоти України.

Про це повідомляють росЗМІ. 24 травня сталася втеча з табору загону "Шторм Z", який розташований в окупованому місті Лисичанську. Під час цієї втечі загинув наглядач, який є військовослужбовцем "міністерства держбезпеки ЛНР".

За даними росЗМІ, в'язні, які втекли, озброєні й ухиляються від арешту, переміщаючись на автомобілях. Наразі проводиться пошук дезертирів, включно з правоохоронцями, зокрема в Російській Федерації. Силовим структурам Ростовської області було надано дані для проведення оперативних заходів та затримання втікачів.

Повідомляється, що раніше російські ЗМІ згадували про можливі надзвичайні ситуації, в яких може бути замішане угруповання, пов'язане з Євгеном Пригожиним та його найманими бійцями. Передбачається, що їхньою метою є дискредитація міністерства оборони Росії та подальше підривання репутації Сергія Шойгу, зокрема шляхом звинувачення його в нездатності контролювати "Проект К" і використання звільнених ув'язнених для участі у конфліктах.

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...

"Україна ніколи не була суверенной": СБУ викрила закарпатця, який з нетерпінням чекав на Путіна

четвер, 21 вересень 2023, 12:53

Служба безпеки у Закарпатській області викрила жителя Тячева, який виявився прихильником "русского міра" і з нетерпінням чекав "нападу Путіна". Про це повідомили у відомстві, передають Патріоти України. За даними спецслужби, мешканець м.Тячів у соцімер...