На окупований Донбас знову заходять колони військової техніки Росії

На окуповану Росією територію Луганської області знову заходять колони техніки з РФ. Про це повідомляє правозахисник Павло Лисянський, засновник "Східної правозахисної групи", зазначають Патріоти України.

Експерти "Східної правозахисної групи", що перебувають в ОРДЛО, зафіксували пересування військової техніки з РФ вночі із 12 на 13 липня. Пересування колони з танків і військових вантажівок здійснювалося під прикриттям темряви, однак наступного дня можна було спостерігати характерні сліди на асфальті.

"Перекидання військової техніки не припиняється - відбувається оновлення озброєння. Росія здійснює переміщення в ОРДЛО бойових одиниць, тим самим продовжуючи реалізовувати свою тактику військової та політичної експансії в Україні", - говорить Лисянський.

Він нагадує, що днями під авторством російського президента Володимира Путіна вийшла стаття на сайті Кремля "Про історичну єдність росіян та українців". Глава РФ у пропагандистській і агресивній риториці про експансію "русского мира" заявив, що одне з головних завдань його президентства - знищення незалежності України в тому, що зараз існує. Пізніше російські ЗМІ поінформували, що військових РФ змусили вчити статтю Путіна про Україну - цей матеріал включено як одну з обов'язкових тем для занять з військовослужбовцями з військово-політичної підготовки.

"Відносини людини зі смертю – дуже цікава тема": Скандальна нардепка заявила, що підготувала законопроєкт про евтаназію (відео)

середа, 20 жовтень 2021, 19:15

Скандальна народна депутатка від "Слуги народу" Галина Третьякова сказала, що підготувала проєкт закону про евтаназію, але поки його не вносить на розгляд у парламент. За її словами, тему евтаназії активно обговорюють у Європі. Про це політикиня розпов...

Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ: чому Україні важлива робота місії на Донбасі.

середа, 20 жовтень 2021, 17:49

В умовах блокування роботи місії ми фактично позбавлені можливості отримання об'єктивної інформації щодо переміщення регулярних підрозділів збройних сил Росії на окуповану територію. Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ на Донбасі: чому Україні важлів...