
Російський окупант розповів, що їхнє командування підробляє документи та відправляє "мобіків" на ті ділянки фронту в Україні, де мають стояти контрактники. Ніхто з досвідченіших військових країни-агресора не хоче воювати і ризикувати своїм життям, передають Патріоти України.
Контрактники вважають за краще залишитися в тилу і також відправляють замість себе передову мобілізованих росіян. Про це стало відомо з розмови окупанта з його другом, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України.
Зокрема, така доля спіткала 170 "мобіків", яких привезли під Луганськ. Їх одразу ж відправили на "передок". "У нас за паперами в міністерстві взагалі "контрабаси" тут стоять, де ми стоїмо, а насправді тут "мобіки" стоять. Поміняти не можуть півтора місяці, хоч трохи голова відпочила б від цих бум-бум", – поскаржився другий загарбник.
Його командир батальйону, за словами військового РФ, не відпускає солдатів у відпустку та забрав у них військові квитки. Саме командування окупантів при цьому знаходиться в тилу.
Воєнні злочинці також поскаржилися на великі втрати у лавах військ РФ. В одному з підрозділів із 35 осіб залишилося лише 11. Стало відомо, що завдавати втрат окупантам ЗСУ допомагають російські артилеристи – вони регулярно накривають своїх товаришів по службі дружнім вогнем.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...