
Російський окупант розповів, що їхнє командування підробляє документи та відправляє "мобіків" на ті ділянки фронту в Україні, де мають стояти контрактники. Ніхто з досвідченіших військових країни-агресора не хоче воювати і ризикувати своїм життям, передають Патріоти України.
Контрактники вважають за краще залишитися в тилу і також відправляють замість себе передову мобілізованих росіян. Про це стало відомо з розмови окупанта з його другом, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України.
Зокрема, така доля спіткала 170 "мобіків", яких привезли під Луганськ. Їх одразу ж відправили на "передок". "У нас за паперами в міністерстві взагалі "контрабаси" тут стоять, де ми стоїмо, а насправді тут "мобіки" стоять. Поміняти не можуть півтора місяці, хоч трохи голова відпочила б від цих бум-бум", – поскаржився другий загарбник.
Його командир батальйону, за словами військового РФ, не відпускає солдатів у відпустку та забрав у них військові квитки. Саме командування окупантів при цьому знаходиться в тилу.
Воєнні злочинці також поскаржилися на великі втрати у лавах військ РФ. В одному з підрозділів із 35 осіб залишилося лише 11. Стало відомо, що завдавати втрат окупантам ЗСУ допомагають російські артилеристи – вони регулярно накривають своїх товаришів по службі дружнім вогнем.
Українські дрони-перехоплювачі наразі не можуть системно протидіяти російським реактивним безпілотникам, адже мають недостатню швидкість. Перехоплення таких цілей поки що залежить переважно від досвіду операторів, їхніх навичок та сприятливих обставин...
Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...