"На папері - контрактники, а насправді - "мобіки": Окупант розповів про "порядки" в російській армії. Перехоплення

Російський окупант розповів, що їхнє командування підробляє документи та відправляє "мобіків" на ті ділянки фронту в Україні, де мають стояти контрактники. Ніхто з досвідченіших військових країни-агресора не хоче воювати і ризикувати своїм життям, передають Патріоти України.

Контрактники вважають за краще залишитися в тилу і також відправляють замість себе передову мобілізованих росіян. Про це стало відомо з розмови окупанта з його другом, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України.

Зокрема, така доля спіткала 170 "мобіків", яких привезли під Луганськ. Їх одразу ж відправили на "передок". "У нас за паперами в міністерстві взагалі "контрабаси" тут стоять, де ми стоїмо, а насправді тут "мобіки" стоять. Поміняти не можуть півтора місяці, хоч трохи голова відпочила б від цих бум-бум", – поскаржився другий загарбник.

Його командир батальйону, за словами військового РФ, не відпускає солдатів у відпустку та забрав у них військові квитки. Саме командування окупантів при цьому знаходиться в тилу.

Воєнні злочинці також поскаржилися на великі втрати у лавах військ РФ. В одному з підрозділів із 35 осіб залишилося лише 11. Стало відомо, що завдавати втрат окупантам ЗСУ допомагають російські артилеристи – вони регулярно накривають своїх товаришів по службі дружнім вогнем.

"Йде потужна боротьба": В ОК "Південь" розкрили, яка зараз ситуація на лівому березі Херсонської області

понеділок, 25 вересень 2023, 9:55

Військові РФ хотіли б збільшити свої резерви на захопленій частині Херсонської області, але не можуть цього зробити. Наразі їм необхідно посилити свої позиції на інших двох напрямках - Запорізькому та на сході, де скоординовані резерви, передають Патрі...

Час "хапати": Місцева влада різко збільшила закупівлі перед ухваленням закону, що забере у них "зайві" гроші на ЗСУ

понеділок, 25 вересень 2023, 9:52

Одразу після ухвалення Верховною Радою закону про вилучення військових податків з місцевих бюджетів у першому читанні, місцева влада різко збільшила об‘єми закупівель, передають Патріоти України. Як свідчать данні на платформі Прозорро, яскравим прикла...